زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)

1400/2/1 -

واکسن کرونای مشترک ایران و کوبا در زنجان تزریق می‌شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده واکسن کرونای مشترک ایران و کوبا طی اوایل هفته آینده برای جامعه هدف تعیین شده در استان تزریق می‌شود که مقدمات انجام این کار نیز فراهم شده است.
1400/1/31 - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:

بهره مندی 10 هزار جمعیت روستایی از آب پایدار در ماهنشان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: 13 طرح آبرسانی به شهرها و روستاهای شهرستان ماهنشان در حال اجرا بوده و جمعیتی معادل 10 هزار نفر از آب شرب بهداشتی و پایدار در این شهرستان بهره مند می شوند.
1400/1/31 - استاندار زنجان:

از موازی کاری در حوزه اجتماعی اجتناب شود

استاندار زنجان بر لزوم اجتناب از موازی کاری‌ها در حوزه اجتماعی تاکید کرد و گفت: این حوزه مسائل بسیار گسترده‌ای را در بر می گیرد و موفقیت در این زمینه عملیاتی کردن برنامه ها است، بر این مبنا در این حوزه اقدامات مقابله ای با ویروس کرونا نیز باید بیشتر مورد توجه باشد.
1400/1/31 -

بیش از ۶هزار بیمار کرونایی در زنجان با حمایت بیمه سلامت بستری شدند

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان با بیان اینکه "در سال ۹۹ تعداد ۶هزار و ۲۱۳ نفر بیمار کرونایی زیرپوشش بیمه سلامت در بیمارستان‌های استان بستری بودند" گفت: پزشکان‌ ملزم به ارائه خدمات به شکل الکترونیکی هستند.
1400/1/31 - طی سال گذشته انجام شد؛

بهره مندی ۱۰۸۸ مددجوی زنجانی از مشاور حقوقی کمیته امداد استان

با همکاری۳۶ وکیل نیکوکار همکار با کمیته امداد استان زنجان، هزار و ۸۸ مددجوی عزیز تحت حمایت این نهاد از میز خدمت مشاور حقوقی این نهاد در سال گذشته بهره مند شده اند.
1400/1/30 - فرماندار شهرستان زنجان خبر داد

احتمال تعطیلی برخی صنوف گروه یک در زنجان

فرماندار زنجان از تعطیلی برخی اصناف شامل گروه یک در این شهرستان خبر داد و گفت: در حال حاضر وضعیت شهرستان در شرایط بحرانی است و ناچار به اجرای چنین تصمیمی هستیم.
1400/1/30 -

افزایش هزینه‌های دارو، انجمن کلیوی زنجان را با مشکل مواجه کرده است

مدیر انجمن کلیوی استان زنجان گفت: در زمان حاضر مشکل اساسی این انجمن، افزایش هزینه‌های دارو و درمان بیماران کلیوی و در مقابل، کاهش میزان کمک‌های مردمی است.
1400/1/30 -

کشف احتکار اقلام بهداشتی 47 میلیاردی در زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف احتکار اقلام بهداشتی به ارزش 47 میلیارد و 400 میلیون ریال توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد.
1400/1/30 -

عادی انگاری شرایط و ماندگاری ابر سیاه کرونا بر آسمان زنجان

ابر سیاه کرونا همچنان با استفاده از فرصت عادی انگاری شرایط از سوی مردم، بر آسمان شهر خوش رقصی می‌کند و آمار ابتلا و مرگ و میر کرونایی را روزانه با شیب تندی رشد می دهد بطوریکه متولیان بهداشت و درمان با نگرانی، تداوم این روند را موجب خارج شدن شرایط از کنترل و بروز بحران اعلام می‌کنند.
1400/1/29 -

کرونا ناوگان حمل و نقل درون‌شهری زنجان را تعطیل کرد

فرماندار زنجان گفت: طبق تصمیم ستاد مبارزه با کرونای شهرستانی، با توجه به وضعیت بحرانی کرونایی زنجان و با هدف کاهش ترددها، فعالیت ناوگان حمل ونقل درون‌شهری زنجان از صبح امروز/یکشنبه/ تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.


اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org