زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/1
همدل می شویم برای مهربانی در مهر
همدل می شویم برای مهربانی در مهر

1399/1/20 - مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان خبر داد:

پرداخت 180 میلیارد تومان به دانشگاه علوم پزشکی زنجان

دکتر علی محمدی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان اظهار داشت: تمامی مطالبات معوقه تامین اجتماعی به دانشگاه علوم پزشکی بصورت کامل و صددرصدی پرداخت شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی در تمامی بحرانها بویژه وضعیت بیماری کرونا در کنار وزارت بهداشت و سایر دستگاههای است، خاطر نشان ساخت: چنین مبلغ پرداختی در سال 98 در طول سنوات گذشه و تاریخ تامین اجتماعی بی سابقه بوده است .

دکتر محمدی تصریح کرد: از این مبلغ  95 میلیارد تومان بابت صورتحساب‌های سال 1397 و مبلغ 85 میلیارد تومان نیز از بابت مطالبات این دانشگاه در خصوص صورتحسابهای سال 98 پرداخت شده است.
وی همچنین تاکید کرد: سازمان تامین اجتماعی، پرداختی های خود را به مراکز درمانی طرف قرارداد بویژه دانشگاه علوم پزشکی در اولویت قرار داده و در نیمه دوم سال گذشته 100 درصد مطالبات این دانشگاه را بصورت نقد و اوراق خزانه اسلامی پرداخت نموده است .
دکتر محمدی افزود: هم اکنون بیمارستانهای تامین اجتماعی از جمله بیمارستان های امام حسین (ع) زنجان و امید ابهر با تمام ظرفیت و با کلیه امکانات موجود و با کادر درمانی و پرستاری در سطح استان در حال ارائه خدمات به عموم بیماران بویژه بیماران کرونایی هستند که جای تشکر و قدردانی دارد.
گفتنی است، با پرداخت مبالغ فوق، تمامی صورتحساب‌های دانشگاه تا ابتدای آذر ‌ماه 1398 بصورت قطعی تسویه شده و 60% علی‌الحساب نیز بابت صورتحساب‌های آذر و دی‌ماه 1398 پرداخت شده و صورتحساب‌های بهمن و اسفندماه سال 1398 نیز هنوز واصل نشده و فرجه وصول و زمان رسیدگی و پرداخت آن باقی است.

نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org