زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/1/15 -

فراخوان تولید نمایشنامه بچه های مسجد منتشر شد

فراخوان تولید نمایشنامه بچه های مسجد با هدف گسترش فعالیت تئاتر مساجد منتشر شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حوزه هنری استان زنجان در نظر دارد به منظور بسط و گسترش فعالیت های تئاتر مساجد در سال جدید و بهره گیری ازآثار نمایشنامه نویسان استانی نسبت به جمع آوری و تولید نمایشنامه های مناسب گروه های تئاتری بچه های مسجد توسط نمایشنامه نویسان استان اقدام نماید. 

نمایشنامه نویسان استان می توانند آثار تولیدی خود را بر اساس شرایط ذیل تا تاریخ 15 اردیبهشت 99 به حوزه هنری استان زنجان ارائه نمایند. 

نمایشنامه های تولیدی بر اساس ویژگی های تئاتر مساجد و بنا بر مقتضات اجرا در مسجد و بدون اتکاء به نور، دکور ، لباس و آکسسوار حجیم و ... تولید شده باشند. 

مدت زمان نمایشنامه ها حداقل 15 و حداکثر 25 دقیقه باشند؛ نمایشنامه ها تک جنسیتی و در بخش های مجزا خواهران و برادران با موضوعات و مضامین اولویت دار شامل: انقلاب اسلامی (با تأکید بر نگاه بومی، محلی ومردمی)- دفاع مقدس، پایداری و بیداری اسلامی- سبک زندگی ایرانی اسلامی- خانواده (با تأکید بر کودک و نوجوان و زنان)- فرهنگ و تمدن اسلامی- عدالت و پیشرفت و مضامین اخلاقی، انسانی و ارزشی و وقایع و رویدادهای تاریخی مرتبط با جغرافیا و فرهنگ بومی منطقه است.

آثار منتخب برای تولید و اجرا پس از کارشناسی مورد حمایت مالی قرار خواهند گرفت؛ علاقمندان می توانند آثار خود را به نشانی میدان پانزده خرداد (چهارراه پایین) جنب دبیرستان دخترانه ولیعصر (عج) حوزه هنری استان زنجان ارسال کنند.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org