زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/1/11 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:

تا پایان امسال همه ایتام فاقد مسکن خانه‌دار می‌شوند

اولین جلسه شورای مسکن کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با حضور اعضای شورا وبه ریاست مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در سالن حضرت خدیجه کبری(س) این نهاد برگزار شد.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جلسه شورای مسکن این نهاد با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه گفت:یکی از ضرورت‌های حوزه کارکردی کمیته امداد که مورد تأکید مرکز  و جامعه هدف این نهاد است  بخش مسکن هست که از اقلام توانمندسازی افراد تحت حمایت نیز هست.

وی با اشاره به اینکه مسکن یکی از اقلام پرهزینه نگران در شرایط فعلی هست گفت:بخش عظیمی از درامد خانواده‌های تحت حمایت این نهاد صرف تأمین اجاره مسکن می‌شود که علاوه بر دغدغه نگرانی  امنیت روانی این قشر راهم به مخاطره می‌اندازد.

صفری با تأکید بر اینکه  مهم‌ترین نیاز مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مسکن و اشتغال است افزود:کمیته امداد با ایجاد اشتغال و توانمندسازی  نیاز مددجویان را برآورده می‌کند  و در حوزه مسکن نیز با شناسایی مددجویان فاقد مسکن با استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان  ازجمله خیران ،حامیان طرح اکرام ایتام ،مؤسسات خیریه و با انعقاد تفاهم‌نامه‌های مختلف با گروه‌های جهادی نظیر بسیج سازندگی ،قرارگاه پیشرفت و آبادانی برای رفع مشکل مسکن مددجویان در برنامه کوتاه‌مدت و بلندمدت گام‌های مؤثری برداشته است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان تصریح کرد: این نهاد بر اساس سیاست‌های اعلامی مرکز، تأمین مسکن را یکی از اولویت‌های کاری خویش قرار داده است،ازاین‌رو با شناسایی دقیق ایتام فاقد مسکن در نظر دارد با تلاش وهمت مضاعف در سال جهش تولید ایتام فاقد مسکن را  تا پایان سال جاری صاحب‌خانه و سرپناه  نماید.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org