زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/1/27 - رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان:

رنگ سیاه در رنگ‌بندی کرونایی تعریف نشده است

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: رنگ‌بندی شهرستان‌های استان زنجان همانند گذشته بوده و رنگ سیاه در رنگ‌بندی کرونایی شهرستان‌ها اصلاً تعریف نشده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
پرویز قزلباش ظهر امروز (۲۷ فروردین‌ماه) در نشست خبری که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، در رابطه با رنگ‌بندی شهرستان‌های استان زنجان، اظهار کرد: رنگ‌بندی شهرستان‌های استان تغییر پیدا نکرده است و طبق گفته رئیس قوه قضاییه «هرگونه تغییر رنگ‌بندی از طریق ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت اعلام می‌شود» و رنگ‌بندی که تحت عنوان اپلیکیشن ماسک منعکس شده بود، تکذیب شد.

وی در رابطه با تعریف نشدن رنگ سیاه از لحاظ شیوع کرونا توسط وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا، افزود: تاکنون رنگ سیاه تعریف نشده است و در صورت اضافه شدن این رنگ به رنگ‌بندی‌های کرونایی شهرستان‌ها، باید محدودیت‌ها و ضوابط جدیدی برای رنگ سیاه تعریف شود.

این مسئول با تاکید بر اینکه بیماری کرونا در کشور در حال اوج‌گیری است و همچنان روند افزایشی دارد، تصریح کرد: در صورت ادامه پیدا کردن روند افزایشی بیماری کرونا، مشکلات جدی در بخش‌های بستری فراهم خواهد آورد.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان با بیان اینکه میزان ابتلا بدون علامت به بیماری کرونا در کودکان بسیار زیاد است، به طوری که چهره غالب در کودکان مشاهده نمی‌شود، گفت: در موج چهارم کرونا میزان ابتلا در کودکان افزایش پیدا کرده ولی در میزان بستری کودکان در استان زنجان خیلی افزایش معناداری نداریم که نیازمند رصد بیشتر در روزهای آتی است.

قزلباش با اشاره به تجمع در نانوایی‌ها و مراکز توزیع غذا به ویژه حلیم و آش در آستانه افطار، اظهار کرد: در شرایط کرونایی موجود، مردم باید در راستای پیشگیری از ابتلا به کرونا از تجمع پرهیز کنند و تهیه موادغذایی مورد نیاز خود را در ساعت‌های خلوت انجام دهند.

وی با تاکید بر لزوم تداوم بیماریابی و رهگیری بیماران کرونایی، خاطرنشان کرد: بیماران مبتلا به کرونا همانند گذشته باید از جامعه جدا شوند و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی، خود را در محل مناسب و دور از خانواده قرنطینه کنند.

منبع: ایسنا
نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org