زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/1/26 -

دانش آموزان زنجانی برای دریافت کتب درسی اینترنتی ثبت نام کنند

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره ‌کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: ثبت سفارش اینترنتی کتب درسی آغاز شده است و دانش آموزان زنجانی باید در مهلت یاد شده به این امر اقدام کنند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حسین حسنلو افزود: بر اساس برنامه اعلام شده دانش‌آموزان پایه‌های تحصیلی دوم تا ششم، هشتم و نهم، یازدهم و دوازدهم، از ۲۲ فروردین‌ تا ۲۲ خرداد سال جاری می توانند ثبت سفارش کنند.

وی اضافه کرد: طبق برنامه دانش آموزان پایه‌های اول، هفتم و دهم نیز  از ۶ تیرماه تا ۱۶ شهریورماه فرصت ثبت سفارش دارند که این کار فقط از طریق  پایگاه اینترنتی به نشانی irtextbook.ir یا irtextbook.com انجام می شود.

حسنلو ادامه داد: امکان ثبت‌نام با کد ملی و اطلاعات شناسنامه‌ای دانش‌آموز به فرض قبولی در همان پایه تحصیلی فعلی فراهم و پرداخت‌ها نیز به ‌صورت اینترنتی است.

وی اظهار داشت: میانگین قیمت کتاب‌ها نسبت به سال قبل در پایه‌های مختلف ۲۵ درصد افزایش دارد، به طوریکه برای پایه‌های تحصیلی ابتدایی، بیشترین قیمت ۴۲ هزارو ۵۰۰ تومان، در پایه‌های هفتم تا نهم ۶۴ هزار و ۵۰۰ تومان و در پایه‌های دهم تا دوازدهم در رشته ریاضی مبلغ ۸۸ هزار و ۷۰۰ تومان و در رشته علوم‌تجربی ۸۴ هزار و ۲۰۰ تومان خواهد بود.

حسنلو افزود: مخاطبان می‌توانند از طریق یکی از ۲ شیوه فردی یا گروهی نسبت به سفارش کتاب‌های درسی اقدام کنند که در شیوه فردی والدین دانش آموزان می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی بخش سفارش دوره‌ای دانش آموزان و پرداخت الکترونیکی هزینه بسته آموزشی مورد نیاز خود را سفارش دهند.

وی تصریح کرد: در شیوه گروهی نیز این امکان فراهم شده، مدیران مدارس از طریق سامانه سناد به بخش سفارش گروهی کتاب‌های درسی سامانه مذکور مراجعه کرده و به صورت جمعی نسبت به سفارش کتاب‌های درسی اقدام می‌کنند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره ‌کل آموزش و پرورش استان زنجان خاطرنشان کرد: توزیع کتاب‌های درسی هم از ۲۲ اردیبهشت امسال ‌آغاز خواهد شد.

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org