زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/1/22 -

چهار باشگاه ورزشی زنجان پلمب شدند

 معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، گفت: در نخستین روز از اعمال محددیتهای کرونایی ۱۰ روزه در این استان، درب چهار باشگاه ورزشی زنجان، پلمب شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
محمدعلی حمزه پور افزود: بر اساس دستورالعملهای ابلاغی از سوی ستاد کرونا استان زنجان، کلیه اماکن و باشگاه های ورزشی استان تا پایان اعمال محدودیت های کرونایی حق فعالیت ندارند.

وی با بیان اینکه در صورت بی توجهی به این امر، این اداره کل با خاطیان برابر قانون رفتار خواهد کرد، اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۴۴ مورد بازرسی سر زده از سوی بازرسان این اداره کل صورت گرفته است.

حمزه پور با بیان اینکه به حتم باشگاهداران برای گذر از این شرایط خاص و تهدید کننده، همچون سالهای قبل با این اداره کل تعامل و همکاری بسیار خوب و مناسبی خواهند داشت، تصریح کرد: در این بازرسی های صورت گرفته به تعدادی از باشگاه‌داران که باشگاه های خود را تعطیل نکرده اند تذکر و اخطار پلمب نیز داده شده است که در صورت بی توجهی، بدون هیچ اغماضی با خاطیان برخورد خواهد شد.

وی افزود: اعمال محدودیت ها و تعطیلی اماکن ورزشی فقط به خاطر حفظ سلامتی باشگاهداران، مربیان، ورزشکاران و خانواده های آنان است و هرچند باشگاه‌داران از بابت تعطیلی متضرر می شوند اما برای جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا و پیشگیری از ابتلا فعالان عرصه ورزش به این بیماری منحوس، چاره ای جز عمل به دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد  مدیریت مقابله با کرونا نیست.    

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: مسوؤلان این اداره کل به مشکلات باشگاه های ورزشی در این روزهای سخت کرونایی، کاملا واقفند و هرچند می دانیم باشگاه‌داران به لحاظ اقتصادی در تنگنا هستند اما برای مقابله و شکست ویروس کرونا و پائین آوردن آمار مبتلایان و مرگ و میرها، باید مطیع دستورالعمل ها باشیم.   

به گزارش ایرنا،  در حال حاضر استان زنجان از وجود ۳۶۱ باشگاه ورزشی خصوصی، ۲۷۰ مکان ورزشی سرپوشیده و روباز متعلق به این اداره کل، ۱۴۸ خانه ورزش روستایی و ۱۳۳ مکان ورزشی متعلق به سایر ادارات و ارگان‌ها، بهره‌مند است.  

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org