زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/1
دوشنبه های دیجیتال مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان
دوشنبه های دیجیتال مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

1398/11/24 - هم‌زمان با دهه فجر انجام شد؛

افتتاح و واگذاری ۲۰واحد مسکن مددجویی در شهرستان ابهر

هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر ۲۰واحد مسکن شهری و روستایی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان ،استاندار ،فرماندار و مسئولان محلی شهرستان ابهر به مددجویان تحت حمایت واگذار شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در مراسم دیدار با خانواده‌های تحت حمایت و واگذاری واحدهای مسکونی به مددجویان تحت حمایت این نهاد که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان، استاندار زنجان، فرماندار و امام‌جمعه ابهر و مسئولان استانی و شهرستانی در شهر ابهر برگزار شد ، گفت: راهبر اصلی کمیته امداد توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت بوده و از همین رو توجه به تامین اقلام توانمندساز ازجمله اشتغال  و مسکن برای جامعه هدف از اولویت‌های مهم کاری این نهاد است.

وی بابیان اینکه خدمات این نهاد با راهبرد توانمندسازی زمینه استقلال اقتصادی و معیشتی خانواده‌های تحت حمایت را در یک بازه زمانی مشخص و هدفمند فراهم می‌کند ، افزود : به همین منظور ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای گروه‌های مددجویی تحت حمایت با استفاده از منابع  و اعتبارات داخلی این نهاد و هم‌افزایی آن با منابع بانکی اولویت اصلی و مهم کمیته امداد در حوزه خدمت‌رسانی است.

صفری با اشاره به اینکه با همین رویکرد هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر از ۲۲۵ طرح اشتغال ایجادشده برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در شهرستان ابهر در قالب طرح‌های تولیدی ، خدماتی ، صنفی ، کشاورزی ، دام‌پروری و صنایع‌دستی بهره‌برداری می‌شود ، ادامه داد: به همین منظور شش میلیارد و ۴۸۶ میلیون تومان از محل اعتبارات و منابع داخلی این نهاد ، اشتغال پایدار روستایی و منابع بانکی سرمایه‌گذاری شده است.

وی در ادامه به واگذاری ۲۰ واحد مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ابهر به‌عنوان یکی دیگر از برنامه‌های دهه فجر در حوزه کاری این نهاد در این شهرستان اشاره کرد .

صفری با اشاره به اینکه بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی در حوزه کاری این نهاد از اولویت‌های مهم  دیگر کاری کمیته امداد است ، ادامه داد: افتتاح پنج مرکز نیکوکاری جدید در شهرستان ابهر از برنامه‌های مهم کاری دیگر این نهاد در ایام‌الله دهه فجر بوده و تلاش می‌کنیم با شناسایی و استفاده از ظرفیت‌های جدید در حوزه کارهای خیر زمینه اثربخشی خدمات  کمیته امداد در بخش‌های مختلف را با بهره‌گیری بیشتر از مشارکت مردمی ارتقاء دهیم.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org