زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/1/21 - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:

۵۱۹ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در زنجان پرداخت شد

یوسفی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: از سال ۹۰ تا پایان سال گذشته بیش از ۵۱۹ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
محمدرضا یوسفی به شعار سال نامگذاری شده از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: در سال جاری برای تحقق شعار سال پرداخت تسهیلات در بخش مشاغل خانگی تقویت می شود.  

وی با بیان اینکه از سال ۹۰ تا پایان سال گذشته برای ۱۵ هزار و ۷۹۳ فقره مجوز کسب و کار خانگی در استان صادر شده است،اظهار کرد: برای این تعداد بیش از ۵۱۹ میلیاردریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان با بیان اینکه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سه فاز و ۱۲ گام به اجرا گذاشته شده است، گفت: در این میان باید نسبت به توانمندسازی متقاضیان و نیز اتصال محصولات تولید شده در این عرصه به بازار اقدام لازم در دستور کار قرار گیرد تا شعار سال محقق شود. 

یوسفی با بیان اینکه هدف از طرح توسعه مشاغل خانگی بهبود معیشت، افزایش رفاه خانواده‌ها است،تاکید کرد: بیشتر مشاغل خانگی در بخش صنایع‌دستی فرش دستباف و کشاورزی است. 

وی با بیان اینکه با کمک دستگاه‌های اجرایی مجوزهای مشاغل خانگی در استان زنجان صادر می‌شود،ابراز داشت: طی سال جاری صدور مجوز مشاغل خانگی در استان تسریع می شود. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان ابراز داشت: طبق برنامه ریزی های انجام شده اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان نسبت به توسعه مشاغل خانگی تاکید بسیار جدی دارد.

منبع: بازار
نظرات شما:
اخبار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org