زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/1/21 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

ارائه ۲۱۱۲ نفر ساعت آموزش فرهنگی در حوزه پیشگیری از اعتیاد به مددجویان زنجانی

بر اساس آمارهای موجود در قالب مشاوره های فردی و گروهی و کارگاهها و دوره های آموزشی در حوزه پیشگیری و مقابله با پدیده شوم اجتماعی اعتیاد، دو هزار و ۱۱۲ نفر ساعت آموزش فکری، فرهنگی و مشاوره ای در این بخش به مددجویان عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته ارائه شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، هدایت صفری با ارائه گزارشی از اقدامات  فکری و فرهنگی این نهاد در حوزه پیشگیری و مقابله با پدیده شوم اجتماعی اعتیاد در سال گذشته، گفت: رویکرد کمیته امداد استان زنجان در حوزه مقابله با پدیده شوم اجتماعی اعتیاد پیشگیرانه بوده و با همین نگاه شناسایی خانواده های در معرض آسیب و ارائه مشاوره ها و آموزش های لازم  با نگاه پیشگیری از این آسیب اجتماعی از اقدامات مهم این نهاد در این بخش است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان همچنین افزود: با همین نگاه و بر اساس آمارهای موجود در قالب مشاوره های فردی و گروهی و کارگاهها و دوره های آموزشی در حوزه پیشگیری و مقابله با پدیده شوم اجتماعی اعتیاد، دو هزار و ۱۱۲ نفر ساعت آموزش فکری، فرهنگی و مشاوره ای در این بخش به مددجویان عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته ارائه شده است.

صفری تولید محتوا و  بسته های آموزشی در حوزه پیشگیری از اعتیاد در بین خانواده های عزیز تحت حمایت را از اقدامات دیگر کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته در این بخش عنوان و اضافه کرد: در کنار برگزاری دوره ها و کارگاههای آموزشی و ارائه مشاوره های فردی و گروهی در این بخش، ۵۲۸ بسته فرهنگی حاوی محتوای آموزشی در حوزه پیشگیری از اعتیاد نیز در قالب بروشور، پمفلت، کتاب، مقاله، لوح فشرده و ... به منظور افزایش آگاهی جامعه هدف این نهاد در بین خانواده های در معرض این آسیب در سال گذشته توزیع شده است.

وی همچنین ادامه داد: حمایت اجتماعی از بهبودیافتگان از اعتیاد از طریق اشتغالزایی و ارائه خدمات مهارت آموزی به جامعه هدف شناسایی شده یکی دیگر از اقدامات کمیته امداد استان زنجان در این بخش در سال گذشته بوده و تلاش می کنیم با هدف کمک به بازتوانی اقتصادی بهبود یافتگان اعتیاد از طریق ارائه خدمات مهارت آموزی و ایجاد فرصت های شغلی مناسب مقابله نظام مند و هدفمندی با این پدیده شوم اجتماعی انجام شود.
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org