زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/1/21 -

فرایند تایید صلاحیت شوراهای شهر تمام شد

معاون سیاسی استاندار زنجان گفت: همه ظرفیت اطلاع رسانی استان زنجان باید به کرونا اختصاص یابد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 خدابخش مرادی نافچی در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان زنجان با اشاره به اینکه عدم رعایت پروتکل‌ها موجب شده است که استان و کشور دچار شرایط سخت شود، اظهار کرد: ظرفیت همه بیمارستان‌ها ‌پر شده است و دیگر ظرفیت پذیرش بیمار جدید وجود ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با اشاره به اینکه طی 10روز آینده محدودیت‌ها به شکل جدی‌تری اعمال خواهد شد، گفت: همچنین از مردم اصحاب رسانه، روابط عمومی‌ها و مردم می‌خواهیم که در این باره توجه بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه کسانی که پی سی ار مثبت دارند، همه افرادی که با آنها در ارتباط هستند را  مبتلا خواهند کرد، گفت: باید با افرادی که مثبت هستند و رعایت نمی‌کنند برخورد شود.

مرادی نافچی با اشاره به اینکه جامعه باید حساس شود، گفت: امروز تقاضای بیمارستان صحرایی شده است و این یعنی وضعیت مناسب نیست و بر همین اساس باید همه بنرها و اطلاع رسانی به وضعیت هشدارباش دربیاید.

وی با اشاره به اینکه به عنوان یک مأموریت و ستاد قرارگاه از اعضای عضو می‌خواهیم که موارد را رعایت کنند، گفت: همچنین درباره برخورد با اصناف مختلف نیز به صورت جدی برخورد می‌شود.

معاون سیاسی استاندار زنجان با اشاره به اینکه از حمل و نقل جاده‌ای نیز درخواست داریم که ایجاد حساسیت کنند و پیام هشدار باش داشته باشند، گفت: در ارتباط با دستگاه‌های اجرایی نیز باید کمیته اطلاع‌رسانی و اقناع‌سازی انجام شود و همه پذیرایی‌های ادارات باید لغو شود.

وی با اشاره به اینکه رعایت پروتکل‌ها جدی است و در شرایط کنونی باید اولویت اول همه ما سلامت مردم باشد، گفت: حساسیت باید به مردم منتقل شود.

مرادی نافچی با اشاره به اینکه صدا و سیما باید به صورت جدی درباره هشدار مرتبط با کرونا باشد، گفت: امروز با یک واقعیت مواجه هستیم و آنهم شیوع ویروس کروناست، پس باید از همه امکانات در راستای حساس‌سازی جامعه استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه خط ابتلا صعودی است، تصریح کرد: مقابله با کرونا کار یک دستگاه نیست و همه باید در آن مشارکت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان در ارتباط با فرایند ثبت‌نام شوراهای روستایی نیز گفت: فردا این مهلت به پایان می‌رسد و امیدواریم شاهد مشارکت خوبی باشیم.

وی در ارتباط با انتخابات شوراهای شهر نیز گفت: فرآیند تایید صلاحیت به پایان رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان نیز در این جلسه گفت: تمام فرایندهایی که در مراکز 16 ساعته و بحث نقاهتگاه‌ها است منتشر شده است.

مصطفی محمدی با اشاره به راه‌اندازی پیج اینستاگرامی در حوزه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی گفت: اما با وجود اقدامات صورت گرفته و بین خواست ما و عمل مردم فاصله وجود دارد و ما نمی‌توانیم موفقیت لازم را در کرونا به دست بیاوریم.

وی با اشاره به اینکه احساس نگرانی و مقصر دانستن بیش ازحد مردم باعث نگرانی است، گفت: از طرفی همکاران علوم پزشکی نیز بابت این قضیه زیر فشار هستند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه طبق آمار دیروز سیر کرونا در استان صعودی است و تعداد بستری‌ها به روزانه 600 نفر رسیده است، گفت: همچنین بیمارانی که حال بهتری دارند در یک محل 28 تختی بستری می‌شوند.

منبع: فارس
نظرات شما:
1400/01/22 03:05:21---
لطفا اسامی افراد را اعلام فرمایید
اخبار استانداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org