زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/1/19 - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان:

31 روستا در استان زنجان از نعمت آب شرب برخوردار می شوند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در دیدار مدیران صنعت آب و فاضلاب با حجت الاسلام والمسلمین خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به اقدامات این شرکت در سالی که گذشت پرداخته و گفت: سال گذشته 48 طرح آبرسانی روستایی در استان آغاز شد که از این تعداد 17 طرح به هبهره برداری رسیده و بزودی 31 روستا دیگر نیز در مناطق مختلف استان زنجان از نعمت آب شرب برخوردار می شوند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: برای اجرای این 31 طرح اعتباری افزون بر 25 میلیارد تومان هزینه شده است که جمعیتی معادل 23 هزار نفر را تحت پوشش قرار می دهد.

وی افزود: استان زنجان جزو نخستین استان هایی بود که طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در آن اجرایی شده و امسال با در اولیت قرار دادن آبرسانی به روستاها و تخصیص تمام امکانات در این زمینه، طرح های آبرسانی روستایی با شتاب بیشتری در استان اجرایی می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در زمینه توسعه خدمات جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب در استان نیز طی دو سال اخیر اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال از محل منابع داخلی برای توسعه صنعت فاضلاب زنجان هزینه شده است.

جزءقاسمی تصریح کرد: ارتقاء مدول اول تصفیه خانه فاضلاب شهر زنجان با 200 هزار نفر جمعیت به بهره برداری رسیده و احداث مدول دوم این تصفیه خانه نیز 60 درصد پیشرفت فزیکی دارد.

این مسئول با بیان اینکه: با بهره برداری از مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب زنجان، جمعیت تحت پوشش این تصفیه خانه به 410 هزار نفر افزایش می یابد گفت: تصفیه خانه فاضلاب دندی نیز سال گذشته افتتاح و تصفیه خانه فاضلاب زرین آباد هم طی روزهای آتی به بهره برداری می رسد.
نظرات شما:
اخبار شرکت آب و فاضلاب استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org