زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1400/1/14 -

وزش باد و رگبار پراکنده زنجان را در بر می‌گیرد

سرپرست گروه پیش‌بینی و پیش‌آگاهی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: وزش باد نسبتا شدید تا شدید و رگبار باران به شکل پراکنده همراه با رعد و برق، از بعدازظهر امروز /شنبه ۱۴ فروردین ماه/ نقاط مختلف این استان را در برمی‌گیرد.
وزش باد و رگبار پراکنده زنجان را در بر می‌گیرد
سونا صرفی با بیان اینکه در حال حاضر وزش باد در برخی مناطق استان شروع شده است، افزود: از امروز تا صبح فردا /یکشنبه/ میزان دمای هوای زنجان با کاهش مواجه خواهد شد و در برخی مناطق می تواند به زیر صفر نیز برسد.

وی اظهار داشت: آسمان استان زنجان غالبا صاف بوده و از اوایل ظهر یکشنبه میزان دما تا اواخر هفته جاری به تدریج روند افزایشی خواهد داشت اما بارندگی اتفاق نخواهد افتاد و از سرعت باد نیز کاسته خواهد شد.

کارشناس هواشناسی استان زنجان، میزان دمای فعلی شهر زنجان را ۶ درجه سانتیگراد بالای صفر اعلام کرد و با بیان اینکه این میزان دما در مقایسه با روز گذشته در همین ساعت ۲ درجه سانتیگراد کاهش نشان می‌دهد، افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته حلب از توابع شهرستان ایجرود با ۱+ درجه سانتیگراد و گیلوان با ۳۳+ درجه سانتیگراد به ترتیب کمترین و بیشترین میزان دما در سطح این استان را داشتند.

 در حال حاضر استان زنجان از ۵۷ ایستگاه هواشناسی برخوردار است که در چهار باب از این ایستگاه‌ها به صورت شبانه روز و چهار ایستگاه دیگر نیز بطور ۱۲ ساعته، کارشناسان حرفه‌ای مستقر هستند و داده‌های وضعیت جوی در مابقی ایستگاه‌های استان نیز به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود.

منبع: ایرنا
نظرات شما:
1400/01/14 15:38:25---
این باد هم ما رو نابود کرد
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org