زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/1
همدل می شویم برای مهربانی در مهر
همدل می شویم برای مهربانی در مهر

1399/1/6 -

ارائه فرصت‌های ویژه به معدنکاران زنجانی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در راستای کاهش آثار شیوع بیماری کرونا و جبران آسیب‌های احتمالی دارندگان و متقاضیان مجوزهای معدنی، فرصت ایفای تعهدات تا پایان خردادماه به فعالیت‌های معدنی که موفق به ایفای تعهدات خود نشده‌اند، داده شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
ناصر فغفوری اظهار کرد: به منظور کاهش آثار شیوع و همه‌گیری بیماری کرونا و جبران آسیب‌های احتمالی دارندگان و متقاضیان مجوزهای معدنی مقرر شده است، تا پایان خرداد ماه امسال فرصت مناسب به همه فعالیت‌های معدنی که موفق به ایفای تعهدات خود نمی‌‌شوند، ارائه شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان افزود: از جمله مهلت‌هایی که ارائه خواهد شد، درخواست‌های صدور پروانه اکتشاف جاری (شامل مراحل ماده 24 قانون معادن، پرداخت تبصره‌های 2 و 3 ماده 6 قانون معادن، ارائه طرح ‌اکتشاف، معرفی مسؤول فنی و مهلت‌های قانونی) موجود در امور مربوط به پروانه‌های اکتشاف ( شامل مراحل تمدید، انتقال، ارائه گزارش پایان اکتشاف و اصلاحیه آن و همچنین خودداری از ابطال آنهاست.

وی تصریح کرد: ارائه مهلت قانونی موجود در صدور و تمدید پروانه‌های بهره‌برداری تا تکمیل فرآیند، درباره متقاضیانی که موفق به تکمیل فرآیند نشده‌اند نیز از دیگر تسهیلاتی است که به معدنکاران ارائه می‌شود.

فغفوری افزود: تمدید مهلت مجوزهای برداشت معتبر که دارنده مجوز به‌دلایل مذکور موفق به حمل سقف تناژ مجوز برداشت در مهلت مجوز برداشت نشده است و ارائه مهلت به بهره‌برداران معادن برای انجام تعهدات مربوط به رفع نواقص ایمنی و فنی نیز از دیگر فرصت‌هایی است که به معدنکاران ارائه می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: انجام طرح بازرسی فنی و ارزیابی وضعیت ایمنی معادن منتخب آن استان و ابلاغ نتایج به بهره‌برداران معادن و همچنین اعتبار پروانه‌های اشتغال اعضای سازمان نظام مهندسی معدن که تا پایان سال جاری معتبر بوده‌اند از دیگر فرصت‌هایی است که به لحاظ جلوگیری از شیوع کرونا به معدنکاران داده می‌شود.

نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org