زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/1/8 - مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان خبر داد

اختصاص ۳۵۰ میلیون تومان به طرح شتاب‌دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان به انعقاد تفاهم‌نامه با جهاددانشگاهی زنجان در خصوص فعالیت مرکز شتاب‌دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان اشاره کرد و گفت: ۳۵۰ میلیون تومان برای این طرح اختصاص یافته است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
علی خلیلی شامگاه دیروز (۷ فروردین‌ماه) در جلسه با سمن‌ها و مجمع جوانان استان که در محل استانداری زنجان برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: آغاز سال جدید با ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان مصادف شده و نام‌گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری حاکی از آن است که با حمایت از تولید و مانع‌زدایی‌ها، بسیاری از مشکلات جوانان نیز حل می‌شود.

وی تعداد کل مجوزهای صادر شده برای سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه جوانان را ۹۸ فقره برشمرد و گفت: در حال حاضر مجوز ۵۳ سمن دارای اعتبار بوده، هفت سمن اخیراً تاسیس شده و ۱۲ سمن نیز در حال تمدید اعتبار است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه اکنون ۶۵ سمن جوانان در استان فعال است، عنوان کرد: برگزاری جلسات ستاد ساماندهی جوانان در استان صد درصد و در شهرستان‌ها ۱۰۲ درصد محقق شده است.

وی با بیان اینکه در سال ۹۷ فقط یک مرکز مشاوره ازدواج در استان وجود داشت، ادامه داد: یکی از سیاست‌های ورزش و جوانان، آموزش‌های قبل، حین و بعد از ازدواج است تا معضلات این بخش را کاهش دهیم. در حال حاضر تعداد مراکز مشاوره به ۹ مورد رسیده و مجوز دو واحد امروز در ابهر صادر شده است.

این مسئول به اعطای وام اشتغال‌زایی از طریق صندوق کارآفرینی امید به ارزش یک میلیارد تومان اشاره کرد و افزود: این تسهیلات به ۱۸ متقاضی پرداخت شده است. همچنین ۶۰۰ میلیون تومان از منابع دیگر جذب و به ۱۲ متقاضی اعطا شده است.

خلیلی با اشاره به تاسیس مرکز شتاب‌دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در جهاددانشگاهی استان زنجان در سال ۹۷، تصریح کرد: در زمان افتتاح ۳۵۰ میلیون تومان به این طرح تزریق شد و در سال گذشته نیز با انعقاد تفاهم‌نامه ۳۵۰ میلیون تومان به این منظور اختصاص یافت و سعی داریم جوانان توانمند را به این مرکز سوق دهیم.

وی خاطرنشان کرد: مجمع جوانان استان تاکنون فعالیت‌های خوبی انجام داده و سمن‌های حوزه جوانان مشارکت مطلوبی در پویش‌های مختلف از جمله کمک‌رسانی به سیل‌زدگان، تهیه بسته‌های معیشتی برای آسیب‌دیدگان کرونا و آزادسازی زندانیان دارند و با مشارکت این مجمع و هیئت‌های ورزشی ۶ زندانی جرائم مالی غیرعمد پیش از نوروز آزاد شدند و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

منبع: ایسنا
نظرات شما:
اخبار اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org