زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/1/1 -

کشف یک و نیم تن گوشت مرغ فاقد مجوز در زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: یک و نیم تن گوشت مرغ فاقد مجوز بهداشتی در زنجان کشف شد.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
سردار رحیم جهانبخش اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی هنگام کنترل خودروهای عبوری در اتوبان زنجان – قزوین به یک کامیونت ایسوزو مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی تصریح کرد: در همین راستا مأموران انتظامی در بازرسی از یک کامیونت ایسوزو یک تن و 500 کیلو گوشت مرغ فاقد مجوز بهداشتی به ارزش 300 میلیون ریال کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان همچنین از کشف بیش از 15 تُن آرد قاچاق به ارزش 600 میلیون ریال خبر داد و گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان، حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیون، به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودروی توقیفی 15 تُن و 130 کیلوگرم آرد کشف شد، افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه 600 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد: در این راستا یک دستگاه کامیون توقیف و به همراه متهم  پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

وی با اشاره به اینکه برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد، از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا به پلیس 110 گزارش و پیشنهادات و انتقادات خود را به شماره تلفن 197 اطلاع دهند.

سردار جهانبخش ضمن تقدیر از همکاری مردم و مسؤولان گفت: گفت: با همدلی و همکاری مردم و دستگاه‌های مسؤول، امنیت مطلوبی را در سطح استان شاهد و استان زنجان همچنان جزو استان‌های امن کشور است.
 
فرمانده انتظامی استان زنجان مطالبات مردم  و ماموریت‌های ابلاغی از ناجا را از دیگر  اولویت‌ ماموریت‌های پلیس استان دانست و خاطرنشان کرد: اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی بالا از شاخص‌های هم پلیس استان است.

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار پلیس فتا - ناجا

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org