زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/12/27 - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان:

کرونا افزایش ۳۵ درصدی مصرف آب شهروندان زنجانی را در پی داشت

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در حال حاضر مصرف آب در استان نسبت به روزهای بدون کرونا ۳۵ درصد افزایش یافته است

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در حال حاضر مصرف آب در استان نسبت به روزهای بدون کرونا ۳۵ درصد افزایش یافته است.

علیرضا جزءقاسمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در روزهای اخیر که منتهی به ایام پایان سال و آیین خانه‌تکانی است، تولید آب در استان ۱۵ درصد افزایش یافته و این در حالی است که پس از شیوع کرونا، تولید و مصرف آب ۲۰ درصد افزایش یافته بود؛ به عبارت دیگر، در حال حاضر مصرف آب نسبت به روزهای بدون بیماری کرونا ۳۵ درصد افزایش یافته است.

وی افزود: با توجه به میزان افزایش مصرف آب شهروندان در ایام کرونا و پایان سال، هیچ‌گونه کمبود و یا قطعی آبی در استان رخ نداده و در صورت مصرف بهینه مشترکان، این خدمات همچنان به طور مستمر ادامه خواهد یافت.

این مسئول گفت: از آنجایی که ایران در منطقه‌ای خشک و نیمه‌خشک قرار دارد، به همین دلیل صرفه‌جویی در مصرف آب، به ویژه آب خانگی می‌تواند از بروز مشکلات تامین آب پیشگیری کند.

جزءقاسمی ادامه داد: شهروندان خود قاضی میزان مصرف آب باشند و در همه حال از هدررفت این مایه حیات‌بخش جلوگیری کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، با اشاره به راهکارهای صرفه‌جویی در مصرف آب، تصریح کرد: صرفه‌جویی در مصرف آب هنگام شست‌وشو، استحمام و بهداشت باید سرلوحه کار مشترکان قرار گیرد تا در تامین آب شرب بهداشتی، سالم و پایدار با مشکل مواجه نباشیم.

وی یادآور شد: در حال حاضر همه منابع آب در حال استفاده بوده و باید توجه داشت که رعایت بهداشت فردی در مقابله با کرونا ضروری است، اما مردم باید مصرف آب را به خوبی مدیریت کنند.


ایسنا/زنجان
نظرات شما:
اخبار شرکت آب و فاضلاب استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org