زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1399/12/19 - همزمان با عید سعید مبعث آغاز میشود،

طرح حمایت مالی سازمان تامین اجتماعی از بیمه شدگان و بازنشستگان

همزمان با  عید خجسته مبعث  ، طرح حمایت مالی سازمان تامین اجتماعی از کلیه‌ بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران در 3 محور اساسی  آغاز و  تحولی شگرف در سازمان تامین اجتماعی رقم می خورد.
طرح حمایت مالی سازمان تامین اجتماعی از بیمه شدگان و بازنشستگان
همزمان با  عید خجسته مبعث  ، طرح حمایت مالی سازمان تامین اجتماعی از کلیه‌ بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران در 3 محور اساسی  آغاز و  تحولی شگرف در سازمان تامین اجتماعی رقم می خورد.
 به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان دکتر محمدی امروز در گفتگو با خبرنگار تامین اظهار داشت در راستای بهره‌گیری از مزایای استقرار نسخه الکترونیک و تحقق اصلی‌ترین راهبردهای سازمان در ارائه خدمات تامین سلامت برای کاهش هزینه درمان 46 میلیون نفر جمعیت تحت پوشش ( بیش از نیمی از جمعیت کل کشور ) و ایجاد رضایتمندی خدمت‌گیرندگان از طریق توسعه پوشش و ارتقاء کیفیت خدمات درمانی، صیانت از کرامت و حفاظت از شان مستمری‌بگیران و بیمه‌شدگان در مواجهه با هزینه‌های درمانی و همچنین توزیع عادلانه منابع، تسهیل و عدالت در دسترسی بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران به ویژه گروه‌های آسیب‌پذیر به خدمات مورد نیاز، از  (21 اسفند‌ماه سالجاری  روز بعثت رسول مکرم اسلام (ص) ) طرح حمایت مالی سازمان از کلیه‌ بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران در 3 محور آغاز میشود.
مدیر درمان استان با اشاره به رایگان بودن کلیه خدمات در بیمارستانهای ملکی تامین اجتماعی  برای بیمه شدگان اجباری گفت :  خدمات بستری (فرانشیز صفر) درمان کل بیمه‌شدگان سازمان در بیمارستان‌های دولتی کلیه شهرستان‌های استان که این سازمان فاقد بیمارستان ملکی در آن‌ها می‌باشد رایگان خواهد بود0 
دکتر محمدی پیرامون محور دوم این حمایتها در راستای طرح تکریم سالمندان تصریح کرد بیمه‌شدگان 65 ساله و بالاتر در کلیه بیمارستان‌های دولتی سراسر استان و کشور (حتی شهرستان‌هایی که سازمان دارای بیمارستان ملکی می‌باشد) رایگان و بدون فرانشیز خواهد بود.
این مقام مسئول به تشریح محور سوم این حمایتها پرداخت و افزود  محاسبه و پرداخت کل هزینه تجهیزات پزشکی مورد استفاده جهت بیماران در بخش بستری کلیه بیمارستان‌های دولتی و دانشگاهی براساس فاکتور ارائه شده مطابق بهای مندرج در سامانه IMED در چارچوب ضوابط مربوطه انجام خواهد شد.
دکتر محمدی در پایان بلحاظ عدم صدور دفتچه های درمانی نیز اشاره و تاکید کرد اگر بیمار بیمه شده ای به هر مرکز درمانی مراجعه کرد و در مورد ارائه خدمات بدون دفترچه با مشکلی مواجه شد بلافاصله مراتب را به سامانه تلفن گویای 1420 و انتخاب گزینه 2 اطلاع دهد تا سریعاٌ مورد رسیدگی قرار گیرد
نظرات شما:
اخبار مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org