زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/12/19 - رئیس کل دادگستری استان زنجان خبر داد؛

مجازات جایگزین حبس برای یک پزشک

یک پزشک زنجانی به علت قصور در یک پرونده پزشکی به پرداخت دیه و ویزیت رایگان ۵۰۰ مریض در مناطق محروم زنجان بدل از مجازات حبس تعزیری محکوم شد
 مجازات جایگزین حبس برای یک پزشک
به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛  حجت الاسلام اسماعیل نیارکی گفت: یک پزشک زنجانی به علت قصور در یک پرونده پزشکی به پرداخت دیه و ویزیت رایگان ۵۰۰ مریض در مناطق محروم زنجان بدل از مجازات حبس تعزیری محکوم شد.
وی اظهار کرد: این پزشک که به اتهام قصور در یک پرونده پزشکی مجرم شناخته شده بود، با توجه به مجازات های جایگزین حبس، از سوی قاضی علیمحمدی، رئیس شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری ۲ زنجان، علاوه بر پرداخت دیه به خانواده بیمار، به ویزیت رایگان ۵۰۰ نفر از بیماران مناطق محروم زنجان زیر نظر معاونت بهداشت و درمان شهرستان های مذکور به عنوان مجازات جایگزین از یک سال حبس تعزیری مکلف شد.
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: پرستار و مسئول بخش پرستاری نیز که در این پرونده مجرم شناخته شده بودند هریک علاوه بر پرداخت میزان دیه تعیین شده، به جهت مجازات جایگزین حبس به تهیه ملزومات پزشکی مورد نیاز بیمارستان جهت مقابله با ویروس کرونا به میزان ۱۵ و ۱۰ میلیون ریال محکوم شدند.
نیارکی درباره ضمانت اجرا یا عدم اجرای مجازات های جایگزین حبس نیز گفت: در قانون پیش بینی شده که در صورت عدم اجرای مجازات های جایگزین حبس برای بار نخست یک چهارم تا یک دوم به مدت این مجازات ها اضافه می شود و تبدیل این نوع مجازات به حبس هم امکان پذیر است.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org