زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/12/16 - مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان:

مشکل کمبود زمین طرح اقدام ملی مسکن در زنجان حل شده است

ثبت‌نام مرحله چهارم در سال آینده
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: برای 3 هزار ثبت نامی طرح اقدام ملی مسکن مشکل تامین زمین وجود داشت که این مشکل در حال حاضر حل شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مسعود بیات منش اظهار داشت: در کشور برای 180 هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن زمین تامین شده است که سهم استان زنجان معادل 15 هزار نفر یعنی 9 درصد 8 برابر میانگین جمعیتی کشور است.

وی از ثبت‌نام 29 هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان خبرداد و گفت: از این تعداد 15 هزار نفر واجد شرایط دریافت مسکن شدند.

این مسئول با بیان اینکه 12 هزار نفر از افراد واجد شرایط واریز پول را انجام داده‌اند، خاطرنشان کرد: برای 3 هزار نفر کمبود زمین داشتیم که در حال حاضر 50 درصد مشکل زمین حل شده است و از بابت تخصیص زمین و پروژه مشکلی نداریم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ادامه داد: از تعداد 15 هزار نفر واجد شرایط دریافت مسکن برای 11 هزار واحد طراحی و نقشه برداری به اتمام رسیده است و 7 هزار واحد نیز به پیمانکار واگذار شده است.

بیات منش از پی سازی و فونداسیون بیش از 4 هزار واحد خبرداد و گفت: مابقی طبق برنامه با سرعت در حال پیگیری است تا بتوانیم این 15 هزار نفر ثبت‌نامی به بهترین نحو خانه‌دار شوند.

وی گفت: برای سال بعد مرحله چهارم ثبت‌نام انجام می‌شود که پیش‌بینی می‎‌شود 3 هزار نفر در این مرحله ثبت‌نام کنند.

این مسئول بیان داشت: مهمترین هدف در اقدام ملی علاوه بر تولید مسکن به تعادل رساندن بازار است که این طرح سال‌های بعد آرامش و ثبات قیمت را به همراه دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان خاطرنشان کرد: با ثبات قیمت و افزایش درآمد و توانمندی افراد جامعه، سال‌های انتظار برای دریافت مسکن کاهش و تسهیل می‌یابد.

منبع: موج رسا
نظرات شما:
اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org