زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/12/13 -

بهره برداری از 8 طرح "ساز و کاری" در حوزه برق و انرژی

در چهل و سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران از 35 طرح ساز و کاری صنعت آب و برق، 8 طرح در حوزه برق و انرژی به بهره برداری رسید.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان ، آئين رونمايي از ۳۵ طرح ساز و کاری صنعت آب و برق در قالب چهل و سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر نیرو و با حضور رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب وبرق استان زنجان، مدیران عامل صنعت آب و برق این استان در محل سالن کنفرانس توزیع برق زنجان برگزار شد.

در این مراسم ازطرح‌های ساز و کاری "طراحي و اجراي طرح ملي برق اميد"، "ارائه کلیه خدمات به مردم به‌صورت غیرحضوری"، "ایجاد و توسعه سامانه هوشمندسازی در مراکز اتفاقات و فوریت‌های برق (طرح هما)"، "ارتقای رضایتمندی مشترکان از طریق بهبود ولتاژ تحویلی (طرح چاوش)"، "راه‌اندازي سامانه نظارت مکانیزه در طرح‌های توسعه‌ای (طرح سنم)"، "تمرکز زدايي و افزايش اختيارات شرکت‌هاي استاني" و "تعويض کابل‌هاي فرسوده شبکه توزيع با کابل خودنگهدار" نیز در شرکت مادرتخصصي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق (توانير) رونمایی شد.

وزیر نیرو با اشاره به ایجاد تحول در سازو کارها که اصلی ترین وظیفه کارگزاران دولت است، افزود: طرح‌هايي كه با عنوان طرح‌هاي ساز و كاري رونمايي مي‌شود، صفحه جديدي را پيش روي ما و همكاران آتي ما در اين عرصه و ديگر عرصه‌هاي خدمتگزاري به مردم اين سرزمين مي‌گشايد.

وی تاکید کرد: در هفته‌هاي پاياني سال 99، پويش امسال به ايستگاه‌هاي آخر خود نزديك مي‌شود و در هفته‌هاي پيش رو برنامه اختتاميه پويش همزمان با مجموع ديگري از طرح‌هاي تعهد شده كه به بهره‌برداري خواهد رسيد، برگزار مي‌شود.

وي ادامه داد: عمده طرح‌هاي ساز و كاري كه از آنها رونمايي مي‌شود به اتكاي اختيارات قانوني و بازارهاي موجود ولي به واسطه يك تغيير نگاه شكل گرفته است.

مهندس علیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق و رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب وبرق استان زنجان ضمن قدردانی از همکاری و همراهی همکاران صنعت آب و برق زنجان، اقدامات  این دو صنعت را در ارائه تمامی خدمات به صورت غیر حضوری به مردم شریف ایران و اجرای طرح های برق امید و آب امید را در کاهش اپیدمی کرونا و کمک به مدافعان سلامت حائز اهمیت دانست.
نظرات شما:
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org