زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/12/3 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

ایجاد ۲۷ طرح اشتغال برای بهبود یافتگان اعتیاد

بیش از ۱,۱ میلیارد تومان در حوزه پیشگیری و مبارزه با اعتیاد هزینه شده است
ارائه آموزش ها و مشاوره های لازم به خانواده های در معرض آسیب اعتیاد با رویکرد پیشگیرانه و بازتوانی خانواده های دارای این آسیب از طریق فراهم کردن زمینه اشتغالزایی بهبودیافتگان از اقدامات مهم کمیته امداد در حوزه مبارزه و پیشگیری از پدیده شوم اجتماعی اعتیاد است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از اقدامات این نهاد در حوزه مبارزه و پیشگیری از آسیب اعتیاد، از هزینه کرد یک میلیارد و ۱۶۸  میلیون تومانی کمیته امداد در ۱۰ ماهه سالجاری در این بخش  خبر داد و  گفت: نگاه کمیته امداد در حوزه مبارزه و پیشگیری از آسیب اجتماعی اعتیاد، پیشگیرانه بوده و به همین منظور بسته های مختلف خدمتی در قالب خدمات اشتغالزایی برای بهبودیافتگان، حمایت های اجتماعی از خانواده های دارای آسیب اعتیاد و خدمات فکری و فرهنگی به جامعه هدف شناسایی شده در این بخش ارائه می شود.

وی با بیان اینکه ارائه آموزش ها و مشاوره های لازم به خانواده های در معرض این آسیب  از خدمات فکری و فرهنگی این نهاد در حوزه پیشگیری از اعتیاد بوده و با همین رویکرد ۵۲۴ مددجوی عزیز تحت حمایت از آموزش های پیشگیری از اعتیاد در قالب کارگاهها و کلاس های آموزشی در ۱۰ ماهه امسال بهره مند شده اند، افزود: در کنار برگزاری دوره های آموزشی در این بخش، بیش از ۵۰۰ بسته فرهنگی حاوی محتوای آموزشی در حوزه پیشگیری از اعتیاد نیز به منظور افزایش آگاهی جامعه هدف این نهاد در بین خانواده های در معرض این آسیب توزیع شده است.

صفری با بیان اینکه ارائه خدمات مهارت آموزی و ایجاد فرصت های شغلی مناسب با هدف کمک به بازتوانی اقتصادی بهبود یافتگان اعتیاد از برنامه های دیگر این نهاد در حوزه مبارزه با این پدیده شوم اجتماعی است، تصریح کرد: با همین نگاه ۹۵۵ میلیون تومان به منظور ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای ۲۷ سرپرست خانواده بهبود یافته در ۱۰ ماهه سالجاری در رشته های مختلف شغلی دارای مهارت و علاقه مندی آنان، سرمایه گذاری شده است.


نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org