زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/11/30 - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان:

آبگیری طرح‌های تغذیه مصنوعی با حجم ۱۶.۲۸۲ میلیون متر مکعب در زنجان انجام شد

 افشاری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: از سال ۹۲ تاکنون آبگیری طرح‌های تغذیه مصنوعی با حجم ۱۶.۲۸۲ میلیون متر مکعب در زنجان انجام شده است. 
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 افشاری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: از سال ۹۲ تاکنون آبگیری طرح‌های تغذیه مصنوعی با حجم ۱۶.۲۸۲ میلیون متر مکعب در زنجان انجام شده است. 

اسماعیل افشاری در گفت‌وگو با خبرنگار بازار به آبگیری طرحهای تغذیه مصنوعی به منظور تقویت سفره های آب زیر زمینی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: از سال ۹۲ تاکنون آبگیری طرح‌های تغذیه مصنوعی با حجم ۱۶.۲۸۲ میلیون متر مکعب در زنجان انجام شده است. 

وی اظهار کرد: یکی از راهکارهای تقویت سفره آب های زیرزمینی تغذیه مصنوعی است و این مهم در استان با قوت بیشتری انجام می شود. 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان با بیان اینکه آبگیری طرح‌های تغذیه مصنوعی به منظور تقویت سفره های آب زیر زمینی در استان از سال ۹۱ آغاز شده است، گفت: این طرح توسط شرکت آب منطقه ای استان با مدیریت خوبی انجام می شود. 

افشاری همچنین از تهیه و نصب دو هزار و ۶۳۸ دستگاه هوشمند آب و برق بر روی چاه‌های کشاورزی استان زنجان خبر داد و گفت: از سال ۹۲ تاکنون این مهم در استان انجام گرفته است. 

وی بر لزوم مدیریت مصرف آب در زنجان تاکید کرد و ابراز داشت: شهروندان زنجانی بر این امر اذعان داشته باشند که بارش ها در استان کاهش یافته و باید مدیریت الگوی مصرف آب را مد نظر قرار دهند. 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان تاکید کرد: طی دی ماه و بهمن ماه بارش ها در استان خوب بود و امیدواریم تا پایان سال بارندگی ها تقویت شود.

بازار /زنجان
نظرات شما:
اخبار شرکت آب منطقه ای زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org