زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/11/28 -

انجام یک هزار و 200 بازرسی از واحدهای صنفی

طرح بازرسی نوروزی تا 15 فروردین ادامه دارد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از انجام یک هزار و 200 بازرسی از واحدهای صنفی خبر داد و گفت: طرح نظارت نوروزی نیز آغاز شده و تا 15 فروردین ادامه دارد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
ناصر فغفوری اظهار کرد: طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰ در استان فارس از ۱۵ بهمن آغاز شده و مانند سال‌های گذشته تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه می‌یابد.

وی تصریح کرد: امسال این طرح در دو بخش کالا و خدمات اجرایی شده، که بخش کالا شامل اقلام پرمصرف ایام نوروز مانند انواع شیرینی، آجیل، برنج، گوشت، پوشاک، کیف و کفش، خشکبار، مواد شوینده، لاستیک خودرو، روغن موتور و غیره است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان افزود: بخش دیگر نظارتی در اجرای این طرح در بخش خدمات و شامل نظارت بر شرکت‌های مسافرتی زمینی، هوایی و دفاتر فروش، دستگاه‌های حمل و نقل درون شهری و برون شهری، اماکن تفریحی و فرهنگی، سیاحتی و زیارتی، واحدهای اقامتی، غذاخوری‌ها، رستوران‌های بین شهری و نظارت بر انبارها و سردخانه‌ها، خدمات خشکشویی و قالیشویی است.

فغفوری گفت: ایجاد زمینه مناسب برای تأمین و توزیع مایحتاج عمومی، جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی فوری به شکایات و گزارش‌های مردمی از اهداف اجرای این طرح در این ایام است.

وی از آمادگی این اداره برای دریافت گزارشات و شکایات مردمی از طریق تلفن 124 ستاد خبری خبر داد و افزود: بازرسان مجری این طرح در اسرع وقت نسبت به پیگیری این گزارشات اقدام می‌کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه امسال یک هزار و 197 بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفته است، گفت: در راستای اجرای طرح تشدید بازرسی در ایام پایانی سال، از 15 بهمن ماه تاکنون این تعداد بازرسی از واحدهای صنفی در سطح استان صورت گرفته است.

فغفوری تصریح کرد: هم اکنون بازرسان سازمان به همراه بازرسان بسیج اصناف به طور روزانه و مستمر بازار را رصد و در صورت مشاهده تخلف به طور جد با آن برخورد و اقدام به تشکیل پرونده می‌کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان این که همواره همکاری و هماهنگی دستگاه‌های نظارتی در مقابله با تخلفات اقتصادی برقرار است، ادامه داد: علاوه بر تشدید نظارت‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات لازم برای پایش مؤثر و به هنگام در تأمین و توزیع کالاها و خدمات در حال انجام است و توجه ویژه به شکایات مردمی و برخورد قانونی با متخلفان صنفی در راس امور قرار دارد.

وی تصریح کرد: طی 12 روز اخیر 57 پرونده تخلف در استان به ارزش 878 میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با تاکید بر اینکه همشهریان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را به سامانه 124 گزارش و پیگیری کنند، گفت: این سامانه به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت شکایات مردمی است.

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار اداره صمت

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org