زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/11/27 -

سرویس پذیرش نسخ الکترونیک آزمایشگاهی مراکز درمانی ملکی با آزمایشگاههای طرف قرارداد راه اندازی شد

مدیر درمان استان زنجان اعلام کرد: سرویس پذیرش نسخ الکترونیک آزمایشگاهی مراکز درمانی ملکی با آزمایشگاههای طرف قرارداد راه اندازی شد

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
بمناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، و در راستای دولت الکترونیک ، سرویس پذیرش نسخ الکترونیک آزمایشگاهی مراکز درمانی ملکی با آزمایشگاههای طرف قرارداد راه اندازی شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان دکتر محمدی مدیر درمان استان امروز در گفتگو با خبر نگار تامین با بیان اینکه آزمایشگاههای مراکز درمانی ملکی به مراکز درمانی طرف قرار داد متصل شده است افزود سرویس پذیرش نسخ الکترونیک آزمایشگاهی مراکز درمانی ملکی سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور با آزمایشگاههای طرف قرارداد راه اندازی شده و در حال ارائه خدمات به بیمه شدگان میباشد.

دکتر محمدی در خصوص نسخه الکترونیک افزود سال گذشته فقط داروخانه های طرف قرار داد با داروخانه های مراکز درمانی ملکی لینک شده بودند که خوشبختانه در ایام اله دهه مبارک فجر ، این اقدام مهم در سطح مراکز درمانی آزمایشگاهی نیز بوقوع پیوست .

مدیر درمان استان زنجان همچنین افزود این خدمت در راستای کاهش مراجعات و با هدف حذف دفترچه های درمانی و تسریع در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان میسر گردیده است.

این مقام مسئول در خصوص نحوه فرایند این خدمت الکترونیکی گفت در صورتیکه بیمه شده سازمان به آزمایشگاه مراکز درمانی ملکی سازمان مراجعه نمود و اگر احیانا یک یا چند قلم از آزمایشات وی قابل انجام نبود ، بلافاصله از طریق سامانه نسخه الکترونیک ، این مرکز درمانی نسخه پزشک را به آزمایشگاههای طرف قرار داد در سطح شهر ارجاع میدهد و بیمار با ارائه کد ملی میتواند بقیه آزمایشات را در آن مرکز انجام دهد.

وی در پایان سازمان تامین اجتماعی را پیشرو در ارائه خدمات الکترونیک خواند و تصریح کرد گام بلند سازمان در خدمت رسانی الکترونیک به مخاطبین، در سه ماه گذشته در قالب طرح 3070 بسیار حائز اهمیت و از برنامه های راهبردی و استراتژیک سازمان است که تا پایان سال به کاهش بیش از 70 میلیون بار مراجعه بیمه شده به مراکز درمانی و شعب تامین اجتماعی می انجامد.
نظرات شما:
اخبار مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org