زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/11/23 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:

ارائه ۲۵۷۲ خدمت مسکن به مددجویان زنجانی

تامین مسکن برای خانواده های عزیز تحت حمایت از مهمترین راهبردهای کمیته امداد در حوزه توانمندسازی بوده وبا همین رویکرد دو هزار ۵۷۲ خدمت مسکن ر قالب ساخت ،تعمیر ، تکمیل مسکن از ابتدای سالجاری تاکنون به جامعه هدف این نهاد ارائه شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در دیدار با رئیس بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی (عج ) استان با تبریک ایام ا...دهه مبارک فجر با اشاره به راهبردهای این نهاد در حوزه خدمت رسانی به مددجویان تحت حمایت ،گفت به منظور تحقق اهداف ورسالت سازمانی این نهاد درحوزه خدمت رسانی به خانواده های عزیز تحت حمایت ، خدمات کمیته امداد استان زنجان با راهبرد توانمند سازی وایجاد درآمد با ثبات به جامعه عرضه می شود .

وی با اشاره به اینکه ارکان مهم توانمند سازی در این نهاد بر محور اشتغالزایی برای خانواده های عزیز تحت حمایت ،ارائه خدمات فکری وفرهنگی وتامین مسکن مناسب برای جامعه هدف طراحی واجرایی می شود افزود: تامین مسکن از گرانترین اقلام سبد هزینه خانوار بوده وبه منظور اثر بخشی این خدمات ماندگار واثر گذار در حوزه توانمند سازی ، خدمات این نهاد در بخش مسکن براساس نیاز سنجی واولویت بندی به مددجویان تحت حمایت ارائه می شود .

صفری همچنین ادامه داد : تامین مسکن مناسب برای خانواده های عزیز تحت حمایت از مهمترین راهبردهای کمیته امداد در حوزه توانمند سازی بوده وبا همین رویکرد دو هزار و ۵۷۲ خدمت مسکن در قالب ساخت ، تعمیر ، تکمیل مسکن از ابتدای سالجاری تاکنون به جامعه هدف این نهاد ارائه شده است .

وی در ادامه بابیان اینکه اشتغالزایی برای خانواده های عزیز تحت حمایت با هدف فراهم کردن زمینه درآمد زایی واستقلال اقتصادی جامعه هدف از برنامه های مهم واصلی کمیته امداد در حوزه توانمند سازی است ، تصریح کرد : تلاش می کنیم با ایجاد هم افزایی وبهره گیری از ظرفیت های موجود در این بخش ، خدمات این نهاد در بخش اشتغال با رویکرد نوآورانه وخلاقانه وبا استفاده از مزیت نسبی مناطق مختلف به جامعه هدف این نهاد عرضه شود .

صفری همچنین اضافه کرد : با همین نگاه از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از دو هزار و۴۰۰ طرح اشتغال در قالب دو الگوی منحصر به فرد راهبریشغلی وهدایت شغلی با تاکید بر استفاده از ظرفیت فعالان کسب وکار ،کارآفرینان حرفه ای وجهادگران کارآفرین برای جامعه هدف این نهاد ایجاد شده است .

سرهنگ فرشاد پیری ،رئیس بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی (عج ) نیز در این دیدار با قدردانی از اقدامات وفعالیت اثر بخش کمیته امداد استان زنجان در حوزه محرومت زدایی ، ازآمادگی بسیج سازندگی سپاه استان برای هم افزایی درارائه خدمات درحوزه اشتغالزایی وساخت مسکن به مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد .
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org