زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1399/11/20 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:

پرداخت ۴۰۵ فقره تسهیلات قرض الحسنۀ ودیعه مسکن به مددجویان زنجانی

به منظور کمک به تأمین ودیعه مسکن مورد نیاز خانواده های عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بیش از پنج میلیارد و ۴۱۹ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه از طریق صندوق امداد ولایت و هم افزایی با بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان به نقل از کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به خدمات این نهاد در قالب ودیعه مسکن به خانواده های تحت حمایت، گفت: تأمین مسکن مناسب برای خانواده های عزیز تحت حمایت از برنامه های راهبردی کمیته امداد استان زنجان بوده و تلاش می کنیم با ارائه این خدمات در فرآیند توانمندسازی جامعه هدف این نهاد تسهیل گری شود.

وی با بیان اینکه یکی از خدمات مهم این نهاد در بخش مسکن در کنار احداث، خرید، تعمیر و تکمیل مسکن مددجویان عزیز تحت حمایت، کمک به تأمین ودیعه مسکن جامعه هدف این نهاد است، افزود: بر اساس الزامات موجود در این بخش خدمت ودیعه مسکن کمیته امداد به صورت معوض به خانواده های عزیز تحت حمایت نیازمند دریافت این خدمت ارائه می شود.

صفری با بیان اینکه با همین رویکرد ۴۰۵ فقره تسهیلات قرض الحسنۀ ودیعه مسکن به خانواده های عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان ارائه شده است، ادامه داد: منابع مورد نیاز برای ارائه تسهیلات قرض الحسنۀ ودیعۀ مسکن به جامعه هدف این نهاد از ابتدای سالجاری تاکنون از محل صندوق امداد ولایت و هم افزایی با بانک قرض الحسنه مهر ایران تأمین شده است.

وی همچنین اضافه کرد: به منظور کمک به تأمین ودیعه مسکن مورد نیاز خانواده های عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بیش از پنج میلیارد و ۴۱۹ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه از طریق صندوق امداد ولایت و هم افزایی با بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت شده است. 
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org