زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1399/11/20 -

مجتمع آی سی تی استان زنجان با حضور وزیر ارتباطات به بهره برداری رسید

 مجتمع آی سی تی ( فن آوری اطلاعات و ارتباطات ) استان زنجان با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بهره برداری رسید.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز دوشنبه تحقق عدالت ارتباطی را از اولویت های این وزارتخانه ذکرکرد و در خصوص ویژگی های این پروژه گفت: مجتمع آی سی تی استان زنجان با هدف توسعه خدمات دولت به شهروندان و با سرمایه گذاری بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان احداث شده است.

محمدجواد آذری جهرمی افزود: بخشی از ساختمان و مجتمع پنج طبقه آی سی تی زنجان مرکز "داده" بوده که در حال آماده سازی است و بخش اداری و خدماتی آن از امروز فعال می‌شود.

وی یادآورشد: ساختمان مجتمع آی سی تی زنجان به نام مبارک شهید شهریاری مزین شده و بناست در حوزه توسعه علم و فناوری فعالیت کند.

آذری جهرمی با بیان اینکه مجتمع ارتباطی شهید شهریاری امروز وارد مدار شد، خاطرنشان کرد: پایداری ارتباطات استان زنجان از مقوله های مهمی است که به این جهت فیبر نوری پشتیبان در مسیرهایی به ویژه در طارم که پایداری لازم را نداشت احداث شد و پایداری ارتباطات استان هم با احداث مسیرهای جدید فیبر نوری به تثبیت رسید.

وی افزود: وعده انجام این امور پنج ماه قبل به مردم استان زنجان داده شده بود که امروز محقق شد.

آذری جهرمی گفت: در اجرای سیاستها و قانون برنامه پنجم و ششم توسعه کشور و با اهداف ایجاد بستر و توسعه شبکه ملی اطلاعات، همچنین ایجاد دسترسی راحت تر مردم به خدمات متمرکز و مدیریت یکپارچه در ارایه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات استانی و در راستای تکالیف این وزارتخانه برای ایجاد و تجهیز مجتمع های فنی و عملیاتی آی سی تی شاهد رشد و تکمیل پروژه های فنی و مکانی در کشور هستیم.

وی تصریح کرد: مجتمع آی سی تی استان زنجان با فضاهای کاربردی برای مدیریت یکپارچه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، خدمات ارتباطی عمومی روستایی، پایش فرکانس، مدیریت زیرساخت ارتباطات استان، باجه های عملیاتی پست و پست بانک، دارای فضای مستقل و مناسب برای کسب و کارهای نوآفرین و فضاهای کاربردی دیگر از جمله سرور روم با قابلیت توسعه به دیتا سنتر از محل بودجه عمرانی " طرح ایجاد و توسعه متوازن منطقه ای خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات " ایجاد و تجهیز شد.

به گزارش ایرنا، مجتمع آی سی تی استان زنجان در زمینی به مساحت یک هزارو ۹۹۶ مترمربع و زیربنای پنج ۸۸۷ مترمربع احداث شده است.

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار استانداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org