زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1399/11/19 -

افتتاح فاز اول اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوان داری در حوزه آبخیز گچی قشلاق

 خلیل آقاجانلو مدیرکل اداره کل منابع طبیعی استان با بیان این که طی این دهه 8 پروژه آبخیزداری و آبخوان داری قابل افتتاح و بهره برداری است گفت: فاز اول پروژه کنترل سیلاب روستاهای عزیز آباد و هارون آباد در حوزه آبخیز گچی قشلاق شهرستان طارم امروز  با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری زنجان، مدیر عامل آب منطقه ای استان، فرمانداری طارم و معاون آبخیزداری منابع طبیعی استان افتتاح می شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، برای افتتاح این طرح حدود 1 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی هزینه شده است.

وی افزود: فردا دوشنبه 20 بهمن ماه نیز پروژه چند منظوره کنترل سیلاب، کنترل رسوب و حفاظت خاک میرآخور با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.

 مدیرکل اداره کل منابع طبیعی استان خاطر نشان کرد: کنترل فرسایش و رسوب، کاهش خسارت‌های سیل و تقویت و پایدارسازی منابع آب زیرزمینی محل از اهداف اجرای این پروژه‌ها است.

گفتنی است که، پروژه های حفاظت خاک و کنترل فرسایش در اراضی شیبدار ایجرود ( قارختلو)، حفاظت خاک و پیشگیری از فرسایش در آبخیز آق بلاغ زنجان، اجرای پروژه های پخش سیلاب و زنجان (گویجه قیه)، حفاظت خاک و پیشگیری از فرسایش در عرصه آبخیز شهری زنجان، اجرای پروژه های پخش سیلاب و آبخوان داری در حسن ابدال زنجان، فاز یک اجرای طرح آبخیزداری در حوزه آبخیز چسب ایجرود  در سرین دره و نکتو، از دیگر طرح های قابل افتتاح در این ایام مبارک است.
نظرات شما:
اخبار اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org