زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/11/19 - رئیس اتاق اصناف زنجان:

۲۸۰ آرایشگاه زنانه در زنجان پلمب شد

موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: طی ۱۰ ماه امسال ۲۸۰ آرایشگاه زنانه در زنجان به علت عدم رعایت محدودیت‌های کرونایی پلمب شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
سید محمود موسوی با بیان اینکه آرایشگاه‌های زنانه در استان زنجان فعالیت می کنند، گفت: به علت شیوع بیماری کرونا محدودیت های کرونایی در استان از ابتدای سالجاری اعمال شد و همکاری این صنف هم بسیار خوب بود.

وی اظهار کرد: تیم بازرسی متشکل از اتاق اصناف، سازمان صنعت،معدن تجارت، بهداشت و اتحادیه آرایشگران نظارت و بازرسی لازم را با قوت بسیار خوبی انجام می دهد.

رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: طی ۱۰ ماه امسال هم ۲۸۰ آرایشگاه زنانه در زنجان به علت عدم رعایت محدودیت های کرونایی پلمب شد و خوشبختانه طی دو ماه گذشته پلمب آرایشگاه‌های زنانه کاهش داشته است.

موسوی با بیان اینکه در این میان برای رعایت بهداشت فردی و اجتماعی بازرسی از آرایشگاه های زنانه در زنجان تشدید شده است، ابراز داشت: اگر پروتکل های بهداشتی توسط این صنف رعایت نشود واحد مربوطه دوباره پلمب می شود.

وی با بیان اینکه برای قطع بیماری کرونا تمام اصناف استان باید بهداشت فردی و اجتماعی را رعایت کنند،تصریح کرد: در استان بیشترین پلمب آرایشگاه زنانه مربوط به شهرستان های زنجان و ابهر است.

رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: در حال حاضر هم بازرسی های سر زده از آرایشگاههای زنانه انجام می شود و باید تمام مشتریان از ماسک استفاده کرده و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

منبع: بازار
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org