زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1399/11/15 -

رشد 17 برابري حجم شبکه توزيع برق استان زنجان

مديرعامل شرکت توزيع نيروي برق استان زنجان از رشد 17 برابري حجم شبکه توزيع برق استان نسبت به سال 57 خبر داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
عليرضا عليزاده رشد چشمگير زيرساخت‌هاي صنعت برق در کشور و استان پس از پيروزي انقلاب اسلامي و افزايش بسترهاي سرمايه‌گذاري صنايع بزرگ و کوچک را حائز اهميت دانست و عنوان کرد: توسعه و راه اندازي حجم بزرگ شبکه توزيع در سايه همت و تلاش خادمين صنعت برق ميسر شده است.

وي با اشاره به اقدامات شرکت توزيع برق زنجان در سال 99 تاکيد کرد: تعداد مشترکان برق استان زنجان در سال 57 حدود 47 هزار مشترک بود که با گذشت 42 سال از پيروزي انقلاب اسلامي اين آمار با جهش حدود 10 برابري به بيش از 470 هزار مشترک در استان زنجان رسيده است، در سال 56 فقط 7 روستاي استان از نعمت برق برخوردار بود که خوشبختانه با پيروزي انقلاب اسلامي و نگاه ويژه نظام مقدس جمهوري اسلامي به روستا‌ها شاهد رشد 128 برابري و برخورداري 100 درصدي روستاهاي بالاي 10 خانوار استان از نعمت برق هستيم.

وي خاطرنشان کرد: حجم شبکه‌هاي توزيع برق استان زنجان با رسيدن به رقم 14457.6 کيلومتر مدار نسبت به سال 1357 رشد 17 برابري داشته است، که اين رشد بدون تلاش‌هاي جهادي پرسنل خدوم شرکت توزي نيروي برق استان ميسر نبود.

عليزاده در خصوص فعاليت‌هاي شاخص شرکت توزيع نيروي برق استان زنجان در سال 99 بيان کرد: اين شرکت از آذر ماه 99 در راستاي جلوگيري از شيوع کرونا با حذف خدمات حضوري و ارائه 44 خدمت شرکت توزيع به صورت غير حضوري و راه اندازي سامانه پاسخگويي 1521 به يکي از 3 شاخصه مهم چشم‌انداز استراتژيک 1404، پنج سال زودتر دست يافته است.
وي ادامه داد: طرح جهادي تبديل 500 کيلومتر سيم مسي به کابل خود نگهدار، جشن خداحافظي با ضعف ولتاژ در کل استان (طرح چاوش)، برق‌دار نمودن 100 درصدي روستاهاي داراي سکنه استان زنجان، هوشمند سازي کنتورها و قرائت از راه دور و اجراي پروژه‌هاي توسعه و احداث و روشنايي معابر از ديگر اقدامات اين شرکت در جهت آباداني و روشنايي ايران عزيز بود.

عليزاده، صنعت برق را زيربناي پيشرفت‌هاي مختلف عنوان کرد و گفت: هم‌اکنون بيش از 70 درصد از برق استان در دو زمينه زيربنايي صنعت و کشاورزي مصرف مي‌شود که نشان دهنده تاثير گذاري صنعت برق در توسعه صنعتي، رونق اقتصادي و رفاه اجتماعي استان زنجان است و مي‌توان گفت براي پيشرفت در هر زمينه‌اي بايد نخست زيرساخت‌هاي انرژي برق را در آن‌جا برپا کرد.

وي با اشاره به بهر‌ه‌برداري از 1188پروژه توزيع برق در فجر امسال گفت: اين پروژه‌هاي در بخش‌هاي مختلف توزيع برق در نقاط مختلف استان به بهره‌برداري خواهد رسيد در حالي که در هفته دولت 99 نيز ما شاهد بهره‌برداري از 378 پروژه مختلف توزيع برق استان بوديم و اين 1188 پروژه آمار افتتاح پروژ‌ه‌هاي شرکت توزيع را به بيش از 1550 پروژه در سال 99 خواهد رساند که رکورد کم نظيري در صنعت برق کشور است.

منبع: پایگاه وزارت نیرو
نظرات شما:
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org