زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/11/5 - استاندار زنجان:

دستگاه‌ها برای دهه فجر گزارش‌های مستند و متقن از عملکرد خود ارایه دهند

استاندار زنجان گفت: دستگاه‌های اجرایی استان برای دهه فجر گزارش‌های مستند و متقن و نه شعاری از عملکرد خود اراِِئه دهند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
فتح الله حقیقی روز یکشنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان افزود: ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی هم موجب خوشحالی مردم می شود و هم زمینه ای فراهم می کند تا کاستی ها و ایردات اقدامات نیز گفته شود تا برای رفع ایرادات اقدامات مناسب انجام پذیرد.  

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت پیگیری برای جذب اعتبارات ملی از سوی مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد و اظهار داشت: نیمه نخست اسفند امسال این شاخص عملکرد دستگاه ها و مدیران مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

استاندار زنجان همچنین به روند پیشرفت عملیات اجرایی ۲ خطه کردن راه آهن زنجان - قزوین اشاره کرد و گفت: متاسفانه یکی از رسانه های استان اخبار خلاف واقعی از پیشرفت پروژه و جذب اعتبار برای آن داده و این در حالی این که جهت گیری رسانه باید به سوی توسعه استان باشد.

حقیقی در بخش دیگری از سخنان خود به تدوین طرح جامع شهر زنجان اشاره کرد و افزود: در تصویب این طرح باید همه جوانب فنی، حقوقی و آینده نگری مدنظر قرار گیرد.  

وی اظهار داشت: تا کنون طرح هادی شهرهای کرسف و نوربهار شهرستان خدابنده تمام شده و رفع مغایرت های شهرهای ابهر و خرمدره نیز به سرانجام رسیده است.  

استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به تعیین تکلیف پسماندهای شهرک روی زنجان به نفع مردم اشاره کرد و گفت: با دستور صریح رییس قوه قضاییه در رسیدگی به این موضوع، رأی صادر شده به نفع مردم رقم خورد و اکنون عایدی هفت میلیون تن پسماند روی با اولویت در جاهایی هزینه می شود که از ناحیه این پسماندها دچار ضرر شده اند.  

وی افزود: انتقال پسماندهای جدید شهرک روی به مکان دیگر نیز از جمله اقدامات دیگری بوده که در جریان اجرا قرار گرفته است.  

به گزارش ایرنا، دستور جلسه یازدهمین شورای برنامه ریزی و توسعه استان در سال جاری، تشریح طرح جامع شهر زنجان بود که این موضوع از سوی مشاور طرح انجام گرفت و قرار شد پیشنهادها و نظرات در خصوص این طرح از سوی اعضای شورا ظرف ۱۰ روز آینده ارائه شود تا طرح پس از نهایی شدن در مسیر تصویب قرار گیرد.

 
 منبع: ایرنا

نظرات شما:
اخبار استانداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org