زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/11/4 - مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان:

رشد 12درصدی استقبال مودیان استان از تعیین مالیات به روش مقطوع برای عملکرد سال 98 نسبت به سال 97

میرحیدر رضوی مدیرکل، با اشاره به تبصره ماده 100ق.م.م و تعیین مالیات مقطوع اظهار داشت: در پایان مرداد ماه سال جاری که آخرین مهلت ارائه اظهارنامه اشخاص حقیقی بود تعداد 20249 فرم تبصره ماده 100ق.م.م (تعیین مالیات به روش مقطوع) از سوی مودیان محترم مالیاتی (مشاغل اشخاص حقیقی) استان زنجان تکمیل و ارسال شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
این مقام مسئول بیان داشت: با توجه به قانون مالیات‌های مستقیم مصوب تیرماه 1394، برای کوتاه کردن مسیر رسیدگی و قطعیت پرونده‌های مالیاتی، ظرفیت‌های مختلفی به وجود آمده است که مهم‌ترین آن، تبصره ماده 100ق.م.م است.
رضوی ضمن بیان اینکه در سالجاری علاوه بر مودیان گروه سوم مشاغل گروه دوم و تمام مشاغل مشارکتی که طی سال 98 شرکای آنان تغییر نکرده بود میتوانستند از تسهیلات مقرر در دستورالعمل تبصره ماده 100ق.م.م استفاده نمایند افزود: همین امکانات در نظر گرفته شده برای مودیان در دستورالعمل تبصره ماده 100ق.م.م موجب رشد 12 درصدی استفاده از این تسهیلات از سوی مودیان محترم استان نسبت به سال گذشته شده است.
رضوی ادامه داد: برای عملکرد سال 1398 تا پایان مرداد ماه سالجاری تعداد 39186 فقره اظهارنامه مالیاتی گروه اول ودوم وهمچنین گروه سوم و مشمولین تبصره ماده 100 ق.م.م توسط مودیان محترم مالیاتی تسلیم گردید که این تعداد در سال گذشته به میزان 38458 فقره اظهارنامه بوده که نشان دهنده افزایش میزان دریافت اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل و همکاری بیشتر مودیان محترم مالیاتی در سطح استان درسالجاری است.
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان خاطر نشان شد: تعداد اظهارنامه های دریافتی عملکرد 1398صاحبان محترم مشاغل تا پایان مرداد ماه سالجاری نسبت به سال گذشته حدود 1.89% رشد داشته است.
در پایان رضوی تصریح کرد: اجرای طرح جامع مالیاتی در استان و هوشمند سازی نظام مالیاتی و همچنین تسهیلات اعطایی از سوی سازمان امور مالیاتی کشور موجب مشارکت بیشتر مردم استان در امر تسلیم اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی شده که این امر نشان دهنده همکاری بالای مودیان محترم با اداره کل امور مالیاتی استان است.
نظرات شما:
اخبار اداره کل امور مالیاتی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org