زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/11/1 -

بودجه سال آینده شهرداری زنجان هفته آینده تقدیم شورا می‌شود

شهردار زنجان با اشاره به اینکه بودجه سال آینده 650 میلیارد تومان بسته شده که البته این مبلغ اولیه پیشنهاد شده است، گفت: جلسه نهایی تنظیم لایحه بودجه برگزار شد و این لایحه هفته آینده تقدیم شورا می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حبیب یگانه اظهار کرد: جلسات تدوین بودجه به صورت مستمر با حضور روسای سازمان‌ها و معاونین در حال برگزاری است و این هفته نهایی می‌شود.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه امروز جلسه نهایی برای تدوین بودجه برگزار می‌شود، اضافه کرد: نهایتا اوایل هفته آینده بودجه به شورا تقدیم خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بودجه سال آینده 650 میلیارد تومان بسته شده که البته این مبلغ اولیه پیشنهاد شده است، اضافه کرد: نکته مهم این است که در بودجه سال آینده، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت خواهد بود.

یگانه تصریح کرد: از جمله پروژه‌های نیمه‌تمامی که سال آینده به اتمام خواهد رسید، پروژه سبزه‌میدان و تکمیل قرارداد آن است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه بخش‌هایی از سبزه‌میدان در قرارداد اولیه جا مانده است، از همین رو مباحثی از قبیل نورپردازی در قرارداد تکمیلی لحاظ خواهد شد.

شهردار زنجان همچنین تکمیل پارکینگ طبقاتی سعدی و بازگشایی محور پادگان را از دیگر پروژه‌های نیمه‌تمام عنوان کرد و افزود: تکمیل سالن مدیریت بحران نیز در دستور کار است.

وی تصریح کرد: همچنین یوترن پل امام حسن مجتبی (ع) نیز در صورت حل مشکل آن در شورای فنی در نیمه نخست سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

یگانه افزود: یک یا دو پروژه جدید و خاص همچون پارک هاشم نژاد نیز در دستور کار قرار دارد، که در حال طراحی است و سال آینده ساخته خواهد شد.

یگانه گفت: پروژه‌های نیمه تمام شهرداری اکثرا پروژه‌های بزرگی هستند که به پایان خواهد رسید، اما سایر امور همچون ترمیم و جدول آسفالت و پیاده‌روسازی نیز انجام خواهد شد.

شهردار زنجان همچنین درباره بحث المان 15 خرداد نیز گفت: تصمیم‌گیرنده در این باره شوراست و برابر مقررات اگر ایرادی از سوی کمیته تطبیق به بحث مصوبات گرفته شود نحوه اقدام را شورا باید تشخیص دهد.

وی گفت: اگر شورا به رای و نظر خود در مورد المان 15 خرداد اصرار کند این مصوبه باید در هیأت تطبیق استان بررسی ‌شود، اما قطعا اجازه نمی‌دهیم کار طولانی شود و علت ارسال لایحه ترک تشریفات این بود که المان در کوتاه‌ترین زمان اجرایی شود و آن کسی که خودش اثر را خلق کرده است خودش به عنوان مجری باشد.

وی گفت: مهندسین مشاور طرح المان 15 خرداد، رزومه خوبی دارد و طرح‌های خوبی را ارائه و اجرا کرده است.

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار شهرداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org