زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/2
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
2/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1398/12/24 - سرپرست شهرداری زنجان:

خانه تکانی اساسی در شهرداری زنجان/ شهردار منتخب: بدنه مدیریتی شهرداری پالایش می‌شود

سرپرست شهرداری زنجان گفت: با توجه به اینکه برخی از مشکلات شهرداری ریشه در مدیریت دارد، از همین رو با استفاده از توان و نیروهای پاکدست شهرداری در داخل مجموعه، بدنه مدیریتی پالایش می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حبیب ملایی یگانه اظهار کرد: در شورا و شهرداری یک قول و قراری داریم که با کار شبانه‌روزی مشکلاتی که در سال جاری گریبان‌گیر شورا و شهرداری شد را با کار و تلاش مضاعف جبران کنیم.

سرپرست شهرداری زنجان با اشاره به اینکه تلاش شهرداری برگرداندن اعتماد عمومی خواهد بود و طوری باشد که مردم شهرداری را به عنوان یک نهاد خدمت‌رسان در خدمت خود بدانند، اضافه کرد: در این راستا از طرفی از وجود همکاران پاکدستی که در راستای جلب رضایت عموم مردم فعالیت دارند استفاده خواهیم کرد و این قول را به مردم می‌دهیم که روحیه خدمت بدون منت در شهرداری احیا و به محل کار و خدمت تبدیل خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به سوالی در ارتباط با تغییرات مدیریتی در دوره جدید نیز گفت: ریشه‌یابی برخی از مشکلات در برخی از حوزه‌ها قطعا به مدیریت برمی‌گردد که یا کارآیی لازم را نداشته و یا دچار انحراف شده‌اند، از همین رو لازم است که بدنه مدیریتی شهرداری پالایش شده و افراد پاکدست و متخصص روی کار بیایند.

یگانه تصریح کرد: به مردم قول می‌دهم که از نیروهایی استفاده خواهیم کرد که کاربلد و پاکدست باشند و بتوانند اعتماد عمومی را به شهرداری بازگردانند و در واقع شهرداری را محل خدمت به شهروندان بدانند.

سرپرست شهرداری زنجان افزود: البته دست ما در شهرداری زیاد باز نیست که بخواهیم نیروهای جدید زیادی از جاهای دیگر استفاده کنیم، از همین رو تلاش خواهیم کرد که از توان و نیروهای شهرداری در داخل مجموعه که سلامت کار آنها مورد تایید مراجع ذیربط است، استفاده کنیم.

فارس
نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org