زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1399/10/26 -

شرکت یک هزار نفر در جشنواره توفیق

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان از شرکت یک هزار نفر در جشنواره توفیق خبر داد و گفت: مهلت شرکت در جشنواره تا ۲۲ بهمن تمدید شد.
شرکت یک هزار نفر در جشنواره توفیق
غلامرضا نظری اظهار کرد: جشنواره فرهنگی، هنری، ورزشی توفیق (گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) در زنجان برگزار می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ارتقای سطح فرهنگ و آگاهی‌های عمومی، تقویت همبستگی، انسجام و نشاط اجتماعی در میان شهروندان، شناسایی قابلیت‌ها و توانمندی‌های فردی در عرصه‌های فرهنگی، هنری، ورزشی و بسترسازی برای رشد و بالندگی آنها، توسعه مسؤولیت پذیری نهادهای ذیربط از طریق مشارکت در برگزاری جشنواره است.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره شامل سه بخش فرهنگی، هنری، ورزشی و رسانه‌ای با 23 رشته به صورت مجازی برگزار می‌شود، اضافه کرد: بخش ویژه جشنواره با موضوعیت سردار شهید قاسم سلیمانی و کرونا برگزار خواهد شد.

نظری تصریح کرد: بخش فرهنگی جشنواره در رشته روخوانی قرآن بصورت صحیح خوانی در دو بخش آقایان و بانوان زیر 12 سال، در رشته مفاهیم قرآنی و نهج‌البلاغه نیز در دو بخش زن و مرد در همه رده‌های سنی و در رشته دست‌سازه با مواد دور ریختنی نیز به صورت خانوادگی برگزار می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان افزود: در بخش هنری نیز در رشته‌های نقاشی و خط تحریری در دو رده سنی زیر 12 سال و بالای 12 سال، در رشته عکس موبایلی و سفره‌آرایی در همه رده‌های سنی، در رشته خوانندگی و مداحی نیز فقط در بخش آقایان در رده سنی زیر 15 سال و بالای 15 سال برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین در رشته‌های تک‌نوازی و دونوازی، دابسمش، صداگذاری، شعرخوانی، سرایش شعر، داستان کوتاه، مشاعره در دو بخش بانوان و آقایان در همه رده‌های سنی برگزار می‌شود.

نظری تصریح کرد: در بخش ورزشی نیز در صورت اخذ مجوز  از سوی ستاد کرونا در رشته‌های دارت، تنیس روی میز، داژبال، بدمینتون در همه رده‌های سنی و در رشته مارپله نیز به صورت خانوادگی برگزار و همچنین رشته شطرنج بصورت آنلاین برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان افزود: این جشنواره در دو مرحله مقدماتی (سطح محلات و مناطق) و مرحله نهایی سطح شهر داوری خواهد شد.

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار شهرداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org