زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/10/24 -

استان زنجان در «دوشنبه» صاحب دفتر تجاری می‌شود

رئیس اتاق بازرگانی زنجان گفت: دفتر تجاری اتاق در شهر دوشنبه تاجیکستان با همکاری اتاق بازرگانی مشترک ایران و تاجیکستان ذیل برنامه‌های نقشه راه تجارت خارجی استان زنجان راه‌اندازی شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
علی یگانه فرد، ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به پیگیری و عملیاتی کردن برنامه‌های سال‌جاری اتاق بازرگانی زنجان در حوزه‌های مختلف، اظهار کرد: این برنامه‌ها در بخش‌های مختلفی پیگیری شد که از آن جمله و از اصلی ترین برنامه‌ها می‌توان به نقشه راه تجارت خارجی استان اشاره کرد که مورد استقبال از سوی مسؤولان قرار گرفته است.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه اقدامات و کارهای مربوط به تهیه و تدوین نقشه راه تجارت خارجی استان زنجان از سال ۱۳۹۸ آغاز و پس از چندین ماه کار کارشناسی، تیرماه امسال در کارگروه توسعه صادرات از سوی استاندار زنجان تصویب شد، ابراز کرد: پس از تصویب این طرح در استان، نقشه راه وارد فاز اجرایی و عملیاتی شد.

وی با بیان اینکه توسعه صادرات محصولات مختلف تولیدی استان زنجان نیازمند همکاری همه مدیران و دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی است، تصریح کرد: یکی از موارد مهم تحقق برنامه نقشه راه تجارت خارجی استان زنجان معرفی ظرفیت‌های تولیدی و صادراتی استان است.

یگانه‌فرد با بیان اینکه در همین راستا اتاق بازرگانی زنجان با همکاری سازمان جهاد کشاورزی تهیه، تدوین و طراحی کتاب توانمندی‌های تولیدی و صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی استان زنجان را انجام داده است، خاطرنشان کرد: این کتاب در حال حاضر به چاپ رسیده و در سطح استان و کشور و دستگاه‌های مختلف اداری و سفارتخانه‌ها توزیع می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه این کتاب در بخش‌های مختلف کشاورزی استان از جمله زراعت، باغبانی، دام و طیور و ... به دو زبان فارسی و انگلیسی تهیه و تدوین شده است، ادامه داد: ارسال نسخه‌های این کتاب به سفارتخانه‌های هدف تجارت با استان زنجان، اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور و اتاق‌های بازرگانی مشترک نیز آغاز شده است.

وی با بیان اینکه بخش کشاورزی یکی از ظرفیت‌های مستعد استان زنجان در توسعه صادرات است، تصریح کرد: در همین راستا برنامه‌ها بر اساس نقشه راه تجارت خارجی استان زنجان در راستای توسعه صادرات برنامه‌ریزی شده و در فاز عملیاتی است.

یگانه فرد در پایان اظهار کرد: دفتر تجاری اتاق در شهر دوشنبه تاجیکستان با همکاری اتاق بازرگانی مشترک ایران و تاجیکستان ذیل برنامه‌های نقشه راه تجارت خارجی استان زنجان راه‌اندازی شده است.

منبع: فارس
نظرات شما:
1399/10/26 08:52:20---
این اقای یگانه کارش درسته
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org