زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/10/23 -

شهردای زنجان نصب المان‌های شهدا در سطح شهر را به زودی آغاز می‌کند

شهردار زنجان با اشاره به برنامه‌های شهرداری برای طراحی و اجرای المان‌های شهری گفت: شهرداری به زودی نصب المان‌های شهدا را در سطح شهر آغاز می‌کند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حبیب یگانه به طراحی المان‌های شهری و برنامه‌های شهرداری اشاره و اظهار داشت: از مبلغ 550 میلیارد تومان بودجه سال 99 شهرداری زنجان، 245 میلیارد تومان از این مبلغ برای پروژه‌های شهری است.

وی با بیان اینکه بخشی از این بودجه برای اجرای المان‌های شهرداری هزینه می‌شود، افزود: هرساله مبلغی از بودجه عمرانی شهر برای کارهای زیباسازی هزینه می‌شود و بحث تندیس‌ها و اجرای المان‌ها نیز یکی از این موارد است.

شهردار زنجان با اشاره به تخصیص 4 میلیارد تومانی بودجه به بحث المان‌ها در سال جاری گفت: در حال حاضر شهرداری در حال طراحی المان میدان 15 خرداد است، قطعا این طرح در نوع خود، المان فاخری خواهد بود و طراح آن همان طراح المان میدان انقلاب زنجان است.

وی عنوان کرد: با توجه به برگزاری کنگره ملی شهدا در شهر زنجان در سال آینده، شهرداری هماهنگی‌های لازم را برای اجرای طرح‌های مرتبط با کنگره انجام داده است و پروژه‌های خوبی قرار است در سطح شهر اجرا شود.

وی با اشاره به نقش تاریخچه استان در طراحی المان‌ها گفت: برای مثال المان سابق میدان 15 خرداد طرح خوبی داشت ولی مناسب آن میدان نبود بنابراین از این به بعد سعی خواهد شد بسته به نام میدان و محله، المان مورد نیاز طراحی و نصب شود.

منبع: تسنیم
نظرات شما:
اخبار شهرداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org