زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1398/12/22 - رئیس سازمان صمت استان زنجان:

وفور ماسک و موادضدعفونی‌کننده از هفته آینده در زنجان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با توجه به تامین نیاز بیمارستان‌ها، پیش‌بینی می‌شود ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده به راحتی قابل دسترسی باشد.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

ناصر فغفوری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به افزایش خطوط تولید مواد ضدعفونی‌کننده در زنجان، اظهار کرد: در استان چهار واحد تولیدکننده مواد ضدعفونی‌کننده وجود داشت که با بروز مشکل در کشور دو واحد دیگر خطوط تولید خود را از شوینده به تولید مواد ضدعفونی‌کننده بر پایه الکل تغییر دادند.

این مسئول با بیان اینکه در استان زنجان فقط یک واحد تولیدکننده الکل وجود دارد، ادامه داد: در حال حاضر یک شرکت دانش‌بنیان نیز توانسته مواد ضدعفونی‌کننده بر پایه الکل در استان تولید کند که در مجموع ۷ واحد تولیدکننده مواد فوق در استان زنجان وجود دارد.

وی افزود: در حال حاضر میزان تولید مواد ضدعفونی‌کننده بر پایه الکل در استان، بیش از حد نیاز زنجان است و از آنجایی که بر اساس پروتکل‌ها تامین نیاز بیمارستان‌ها، خانه‌های بهداشت و مراکز خدمات بهداشتی و درمانی در اولویت است، ابتدا نیاز این بخش‌ها تامین و سپس در سطح شهر توزیع می‌شود.

فغفوری تصریح کرد: در حال حاضر بیمارستان‌ها و مراکز خدمات بهداشتی و درمانی از آنجایی که از آینده و زمان پایان این بیماری، زمان و تاریخ خاصی را متصور نیستند، به همین دلیل در حال دپوی محصولات ضدعفونی‌کننده و ماسک در انبارهای خود هستند تا با مشکل مواجه نشوند.

رئیس سازمان صنعـت، معدن و تجارت استان زنجان یادآور شد: با توجه به اینکه انبار بیمارستان‌ها در حال تکمیل ظرفیت است، پیش‌بینی می‌شود از ابتدای هفته آتی شهروندان بتوانند به راحتی ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده را بیابند.

وی خاطرنشان کرد: پس از تامین نیاز بیمارستان‌ها و خانه‌های بهداشت، مازاد تولید در اختیار شرکت تعاونی داروسازان قرار گرفته و این شرکت بر اساس حواله‌ای که داروخانه‌ها و مراکز مختلف از سازمان غذا و دارو دارد، سهمیه آنان را تامین خواهد کرد.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org