زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/10/14 - رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

پیمانکار جدید برای اجرای المان میدان 15 خرداد زنجان انتخاب می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: با توجه به ایراد دستگاه‌های نظارتی به پیمانکار انتخاب شده، پیمانکار جدیدی برای اجرای المان 15 خرداد زنجان انتخاب می‌شود.
پیمانکار جدید برای اجرای المان میدان 15 خرداد زنجان انتخاب می‌شود
عباس راشاد اظهار داشت: برای اجرای المان میدان 15 خرداد زنجان، طراح و مجری میدان انقلاب اسلامی انتخاب شده بود که پس از طراحی و آماده شدن نقشه‌ها، دستگاه‌های نظارتی اجازه اجرای این پروژه را ندادند.

وی با بیان اینکه به دلیل پایین بودن رتبه عمرانی این طراح اجازه وارد شدن به فاز اجرایی داده نشد، افزود: بر اساس اعلام دستگاه‌های نظارتی باید شرکت دیگری برای این موضوع انتخاب شود.

این مسئول بیان داشت: به طراح المان 15 خرداد پیشنهاد داده شده است تا شرکتی که رتبه مورد نظر را داشته باشد معرفی کند که هنوز این امر محقق نشده است.

 رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه برای اجرای سریع‌تر این المان، اطلاعیه و مناقصه جدید از سوی شهرداری ارائه شده است تا در زمان حداقلی پیمانکار جدید انتخاب شود، ادامه داد: طراحی المان کار هنری است و باید شرکتی انتخاب شود که دارای طراحان زبده‌ای باشد.

راشاد با اشاره به اینکه قرار بود عملیات اجرایی این پروژه از یک ماه قبل آغاز شود اما ایراد دستگاه‌های نظارتی موجب تعطیلی این پروژه شد، بیان داشت: پیمانکار جدید بر اساس مصوبه‌ای که به فرمانداری ارسال شده است تا 20 روز آینده مشخص می‌شود.

منبع: موج رسا
نظرات شما:
اخبار شورای اسلامی شهر

پیام شما:

  




اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیام



ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org