زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1

1399/10/8 -

۲ مشکلی که واحدهای تولیدی استان زنجان را آزار می‌دهد

 رئیس سازمان صنعت استان زنجان گفت: عمده مشکلات واحدهای تولیدی استان زنجان در حوزه امور مالیاتی و تامین اجتماعی است.
۲ مشکلی که واحدهای تولیدی استان زنجان را آزار می‌دهد
ناصر فغفوری ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه(س) اظهار داشت: در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با چهار محور کاری برنامه‌ها را در پیش گرفته‌ایم، حفظ و صیانت از اشتغال و تولید موجود، کمک به تسریع در راه‌اندازی طرح‌های توسعه‌ای استان، استفاده از ظرفیت‌های خالی واحدهای تولیدی و احیا و راه‌اندازی مجدد کارخانجات.

وی با اشاره به اساسی‌ترین مشکلاتی که واحدهای تولیدی تعطیل شده با آن مواجه‌اند، افزود: رفع مشکلات مربوط به امور مالیاتی و تامین اجتماعی، بحث تامین منابع مالی، بحث زیرساخت‌ها، از اساسی‌ترین مشکل‌ها هستند که با همکاری مدیران استان مشکلات مرتفع می‌شوند و خروجی کار هم در جلسات کارگروه تسهیل اعلام می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تصریح کرد: افزایش آمار بیمه اجباری استان در حالی که در بخش خدمات و اصناف تعدیل نیرو و معرفی به بیمه بیکاری داشته‌ایم، نشان‌دهنده فعال بودن حوزه صنعت و معدن است.
وی افزود: برای تامین سرمایه در گردش و سرمایه ثابت طرح‌های نیمه تمام، علاوه براینکه از محل طرح رونق به اندازی کافی اعتبارات با نرخ 18 درصدی داریم، از محل تبصره 18 هم با سود 15 درصد امکان تزریق بودجه وجود دارد. در این راستا پیگیری‌هایی که در استانداری از طریق مرکز انجام گرفته‌ است، قرار است از منابع داخلی بانک‌ها در اختیار واحدها قرار بگیرد.
نظرات شما:
اخبار سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org