زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1398/12/22 -

توزیع 10 هزار بسته شوینده و لوازم بهداشتی بین نیازمندان زنجانی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: برای پیشگیری از کرونا ویروس 10 هزار بسته شوینده بین نیازمندان زنجانی توزیع شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حجت‌الاسلام مختار کرمی اظهار کرد: با عنایت بر سنت حسنه وقف که کارآمدترین مؤسسه دینی به شمار می‌آید تصمیم بر این شد تا در راستای کمرنگ شدن مشکلات فعلی جامعه و جلوگیری از شیوع کرونا ویروس نسبت به توزیع مواد بهداشتی اقدام شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه مبلغ یک میلیارد تومان اعتبار برای خرید مواد ضدعفونی و توزیع در مناطق محروم و کمتر برخوردار استان از محل موقوفات و همچنین کمک حسینیه اعظم زنجان هزینه شده است، اضافه کرد: در همین راستا 10 هزار بسته مواد ضدعفونی کننده برای توزیع بین نیازمندان و 2 هزار لیتر مواد شوینده برای ضدعفونی کردن بقاع متبرکه و معابر عمومی خریداری و تهیه شده است.

وی افزود: علاوه بر این بسته‌های بهداشتی ذکر شده شامل مواد شوینده، لوازم بهداشتی فردی، بروشور اطلاع‌رسانی پیشگیری از شیوع کرونا و بروشور اعمال مستحب ماه رجب نیز از جمله اقلام توزیعی در بقاع متبرکه است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان بیان اینکه امامزادگان و بقاع متبرکه استان روزانه ضدعفونی می‌شوند، افزود: درب‌های ورودی و خروجی اماکن متبرکه، ضریح مطهر، جامهری، سرویس بهداشتی، زائرسرا و تمام سطوحی که مردم با آن تماس دارند، در نوبت‌های مختلف با مواد شوینده ضدعفونی و استریل می‌شوند.

وی ادامه داد: همچنین از ابتدای شیوع ویروس کرونا در زنجان و تاکید مسؤولان بر رعایت نکات بهداشتی، تجمع و توزیع مواد غذایی و نذورات اطعامی در امامزادگان و بقاع متبرکه تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شده است.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org