زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/1
دوشنبه های دیجیتال مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان
دوشنبه های دیجیتال مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

1398/11/24 - از بامداد امروز

تبلیغات کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس در زنجان آغاز شد

تبلیغات کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس در زنجان آغاز شد و ۱۱۳ داوطلب در چهار حوزه انتخابیه برای تصاحب پنج کرسی مجلس با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
تبلیغات داوطلبان یازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی از ساعت 24 چهارشنبه 23 بهمن ماه به صورت رسمی آغاز شد و مردم از صبح امروز با اسامی و تصاویر تبلیغاتی این کاندیداها مواجه شدند.

زنجان چهار حوزه انتخابیه دارد که شامل حوزه زنجان و طارم، حوزه ابهر، خرمدره و سلطانیه، حوزه خدابنده و حوزه ماهنشان، ایجرود و قلتوق می شود و قرار است پنج نماینده را راهی مجلس کند.
 
ستاد انتخابات استان زنجان همزمان با سراسر کشور فعالیت خود را از ماه های گذشته آغاز کرده و با برگزاری جلسات متعدد برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور را در دستور کار خود قرار داده است.

دبیر ستاد انتخابات استان زنجان در خصوص تعداد کاندیداهای این دوره از مجلس به خبرنگار خبرگزاری شبستان در زنجان گفت: در استان زنجان 113 نفر برای این پنج حوزه انتخابیه بایکدیگر رقابت خواهند کرد.

خیرالله ترخانی در خصوص تعداد داوطلبان هر حوزه انتخابیه هم گفت: ۶۹ نفر در حوزه زنجان و طارم، ۲۰ در حوزه ابهر، خرمدره وسلطانیه، ۱۵ نفر در حوزه خدابنده و ۹ نفر نیز در ماهنشان، ایجرود و قلتوق تایید صلاحیت شدند.

وی با اشاره به اینکه رقابت انتخاباتی از ساعت ۲۴ چهارشنبه 23 بهمن ماه آغاز شده است، ادامه داد: از بین تایید صلاحیت شدگان نهایی چهار نفر از ادامه رقابت های انتخاباتی انصراف دادند.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه چهار نفر نیز از سایر استان ها به حوزه انتخابیه استان زنجان انتقالی گرفته اند، ادامه داد: 15 هزار عوامل اجرایی در استان این انتخابات را همراهی خواهند کرد.

دبیر ستاد انتخابات استان زنجان تصریح کرد: تبلیغات انتخاباتی تا ۳۰ اسفندماه به مدت هفت روز انجام خواهد شد و روز پنج شنبه یکم اسفندماه روز سکوت تبلیغاتی و روز جمعه دوم اسفندماه انتخابات برگزار خواهد شد.

شبستان
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org