زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1

1399/10/8 -

یازده درصد از زنجانی ها پاداش کم مصرفی دریافت کردند

با آغاز طرح برق امید، 17900 صورتحساب برق مشمول تخفیف 100 درصدی شد
یازده درصد از زنجانی ها پاداش کم مصرفی دریافت کردند
عبدالله نثار معاونت فروش و خدمات مشترکین این شرکت در خصوص جزئیات اجرای طرح برق امید ، گفت: از ابتدای آبان ماه سال جاری، طرح برق امید در استان زنجان همزمان با سراسر کشور اجرا شده است و مشترکان برق با قرار گیری در سه گروه کم مصرف ، خوش مصرف وپرمصرف از نتایج این طرح بهره مند نیز شدند که یکی از آنها تخفیف کامل هزینه برق مصرفی  ویژه مشترکان کم مصرف است .

وی ادامه داد: تداوم رویه مصرف مشترکان کم مصرف، تغییر الگوی مشترکان پر مصرف از طریق مدیریت بهینه مصرف می تواند علاوه بر کمک به اقتصاد خانوار، نقش موثری در صرفه جویی مصرف انرژی کشور داشته باشد.

مهندس نثار در پاسخ به تعداد مشترکان بهره مند از طرح برق امید ، گفت: از ابتدای اجرای طرح برق امید حدود 11درصد از تعداد مشترکین برق خانگی براساس میزان مصرف ماهیانه و صورتحساب صادر شده، مشمول تخفیف طرح برق امید شده اند. به این ترتیب از تعداد  169806 مشترکان برق خانگی در استان زنجان ، تعداد 17900 مشترک مشمول تخفیف کامل در قالب طرح برق امید شدند.

معاونت فروش و خدمات مشترکین رونمایی از طرح قبض برق دیجیتال جدید را گامی موثر در خودارزیابی مشترکان برق از نحوه قرارگیری در سه گروه کم مصرف ،خوش مصرف ویا پرمصرف و نیز آگاهی از وضعیت مصارف خود در بازه های زمانی ومکانی مختلف ارزیابی کرد وخاطرنشان نمود: جهت آگاه سازی مشترکین از نحوه مصرف انرژی، طرح جدید قبض برق دیجیتال برای مشترکان خانگی طراحی و اجرا گردیده است، که مشترکین از طریق این قبض، می توانند علاوه بر تعیین میزان مصرف خود، متوسط مصرف هر ماه مشترکان با متوسط مصرف مشترکین همجوار و متوسط مصرف همشهریان خود را مقایسه کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان در حال عقد تفاهم نامه با بانک های عامل و تولید کنندگان لوازم خانگی داخلی است تا ضمن حمایت از تولید داخلی ،مشترکان برق با معرفی به بانک ها ودریافت تسهیلات  نسبت به خرید وسایل برقی با برچسب انرژی بالا  ونیز خرید پنل های خورشیدی با هدف ساخت نیروگاه های تجدید پذیر کوچک اقدام نمایند. این اقدام سبب صرفه جویی قابل توجه مصرف انرژی و کاهش هزینه های اضافی در صورتحساب برق شده و مشترکان پرمصرف را در گروه خوش مصرف ها قرار خواهدداد.

مهندس نثار به مشترکین خانگی که از یک کنتور برق برای بیش از یک واحد مسکونی استفاده می نمایند و این امر موجب افزایش تصاعدی برق مصرفی خواهد شد، این نوید را داد که با توافقات صورت گرفته ، جهت خریداری انشعاب دوم با معرفی به بانک های عامل از طرف شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان به صورت اقساطی اقدام نمایند.

وی در پایان نصب واستفاده از سامانه موبایلی  جامع "برق من" را  توصیه کرد و بهره مندی از تمامی خدمات مربوط به برق از جمله دریافت و پرداخت صورتحساب خود ، آگاهی از قرار گیری در گروه مصرفی و ده ها خدمت دیگر، را از قابلیت های این نرم افزارهمراه عنوان کرد.هموطنان عزیز می توانند سامانه موبایلی برق من را از کافه بازار و سایت برق امیدwww.bargh-omid.ir  و وب سایت شرکت توزیع برق استان زنجان دریافت نمایند.

نظرات شما:
اخبار شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org