زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1399/10/7 - معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:

وضعیت رعایت پروتکل‌ها در آرامستان زنجان مطلوب نیست

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: در حال حاضر وضعیت رعایت پروتکل‌ها در آرامستان زنجان مطلوب نیست و باید در این زمینه چاره اندیشی شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
محمد رضا صائینی  اظهار داشت: در حال حاضر دو نفر از همکاران بهداشت در آرامستان زنجان به صورت ناظر مستقر هستند.

وی با بیان اینکه ناظران بهداشتی در خصوص افراد مشکوک به بیماری کرونا و نحوه کفن و دفن متوفیان نظارت‌های لازم را انجام می‌دهند، افزود: نحوه ضد عفونی کردن محل نیز توسط ناظران بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان نظارت می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: مسئولیت آرامستان زنجان با شهرداری زنجان و با واحد ساماندهی آرامستان‌ها است که باید به وضعیت فعلی آن رسیدگی شود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان با اشاره به اینکه به ازای هر فوتی باید 10 نفر در مراسم تدفین حضور داشته باشند، افزود: با همکاری شهرداری این امر محقق شده است اما حضور مردم در سایر روزها که به آرامستان مراجعه می‌کنند، بسیار زیاد بوده و مشکلات عدیده‌ای را به وجود می آورد.

صائینی با بیان اینکه مردم برای ورود به آرامستان از هر روشی استفاده می‌کنند، بیان داشت: به دلیل محصور نبودن آرامستان، مردم از مکان‌های دیگری برای ورود به آرامستان استفاده می‌کنند که این امر موجب ازدحام جمعیت می‌شود.

وی رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در آرامستان زنجان را نامطلوب ارزیابی کرد و گفت: باید در این زمینه چاره‌اندیشی شود.

این مسئول تصریح کرد: در آرامستان زنجان نیروهای شهرداری زحمات بسیاری متحمل می شوند اما مردم پروتکل‌ها را رعایت نمی‌‌کنند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر استان زنجان در وضعیت نارنجی قرار دارد، افزود: عدم رعایت پروتکل‌ها و عدم استفاده از ماسک در معابر عمومی این وضعیت را شکننده می‌کند به همین دلیل ضروری است رعایت پروتکل‌ها به حداکثر میزان برسد.


منبع: موج رسا

اخبار زنجان
نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  




اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیام



ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org