زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1398/12/21 - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان:

​ایثار اجتماعی نیاز امروز جامعه است

علی کاظمی با اشاره به اینکه شیوع بیماری کرونا تغییراتی در برنامه های روز بزرگداشت شهدا ایجاد کرده است، گفت: در سال جاری تلاش شده برنامه‌ها با رویکرد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به ویژه ایثار اجتماعی، به صورت تبلیغی و مجازی اجرا شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در زنجان با تبریک روز بزرگداشت شهدا در 22 اسفندماه اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران به فرمان امام خمینی(ره) در جهت خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در سال 58 تاسیس شده است.
علی کاظمی با یادآوری اینکه خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت در جامعه از مهمترین اهداف بنیاد است، گفت: خدمت به جامعه ایثارگری در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، اقتصادی، بهداشت و درمان انجام می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان بر ضرورت ترویج ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت: 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا، فرصت مغتنمی است تا اهمیت و ضرورت ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به آحاد جامعه به ویژه جوانان تبیین شود.
کاظمی نیاز امروز جامعه را ایثار اجتماعی  خواند و گفت: این ایثار برای زمانی است که  کشور دچار بحران‌هایی از قبیل شیوع بیماری کرونا است، همه اقشار مردم با یکدیگر همدل و بسیج شوند و با ترویج روحیه ایثارگری، کشور را از این بحران عبور دهند.
وی با بیان اینکه امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا برنامه های روز گرامیداشت شهدا متفاوت از سال های گذشته برگزار می شود، تاکید کرد: در سال جاری تلاش شده برنامه‌ها با رویکرد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به ویژه ایثار اجتماعی، به صورت تبلیغی و مجازی اجرا شود.
این مقام مسئول تصریح کرد: طرح سپاس و دیدار با خانواده معظم شهدا از 22 بهمن تا 22 اسفندماه همه ساله صورت می گیرد ولی امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا دیدار با خانواده معظم شهدا به زمان دیگری موکول شده و همکاران بنیاد شهید در این ایام به صورت تلفنی جویای احوال این عزیزان شده و از این طریق در جریان مشکلات آنها قرار می گیریم.
وی گفت: تعویض یادمان شهدا، تعویض بنرهای شهدا در سطح شهر، فضاسازی و نصب پوستر روز گرامیداشت شهدا در سطح شهر، مصاحبه با رسانه ها و مطبوعات، توزیع بسته بهداشتی در بین والدین بیمار شهدای معزز، پاسخگویی از طریق سامد، اجرای مسابقه نامه به یک شهید و گام دوم انقلاب، پخش کلیپ و تیزر از صدا و سیما، پاسخگویی به تماس های جامعه هدف در هاتف با شماره تماس 1616، غرس نهال و کاشت درخت به یاد هر شهید یک درخت، برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع سیره شهدا به صورت اینترنتی از جمله برنامه های گرامیداشت روز شهدا در استان زنجان پیش بینی شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان افزود: ارسال پیام‌های تبریک به جامعه هدف و کارکنان، فعالیت در فضای مجازی با نشر وصایا و خاطرات شهدا، ارائه عملکرد سال 98 بنیاد شهید استان در قالب کتابچه، رونمایی از چندین عنوان کتاب و نرم افزارهای چند رسانه ای با موضوع ایثار و شهادت و ... از دیگر عناوین گرامیداشت روز شهدا به شمار می رود.
کاظمی ادامه داد: سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه رؤسای بنیاد شهید با استقرار میز خدمت،  برگزاری نمایشگاه های موضوعی در حوزه ایثار و شهادت در مصلی های نماز جمعه، تجلیل و تکریم از خادمین شهدا و کارمندان بازنشسته در سالروز تاسیس بنیاد، گلباران مزار مطهر شهدا و ... نیز از جمله برنامه های پیش بینی شده به مناسبت گرامیداشت روز شهدا بود که با توجه به شیوع بیماری کرونا به زمان دیگری موکول شد.

ایثار
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org