زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1398/12/21 - معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان:

همه امکانات برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بسیج شده اند

معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، گفت: همه امکانات در استان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بسیج شده‌اند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
علیرضا آرمانی‌کیان شامگاه سه شنبه در نشست خبری که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، گفت: همه تلاش کادر فنی این است که بتوانیم خدمات ارزنده‌ای را برای مقابله با شیوع ویروس کرنا در استان زنجان ارائه دهیم.

وی با یادآوری اینکه همه امکانات و زیرساخت‌ها برای ارائه خدمات به بیماران مبتلا به ویروس کرونا در استان زنجان به خدمت گرفته شده است، افزود: آمار در این زمینه حاکی از آن است که ۱۶۷۰ تخت بیمارستانی و ۱۹۰ تخت ویژه شامل آی. سی.یو، سی. سی.یو و ان. آی. سی.یو در استان به خدمت گرفته شده است که از این تعداد، ۶۷۰ تخت برای بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا پیش‌بینی شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه همه امکانات و زیرساخت‌ها را به خدمت گرفته‌ایم تا در زمینه ارائه خدمات به بیماران مبتلا به ویروس کرونا در استان با مشکل خاصی مواجه نباشیم، تصریح کرد: خوشبختانه همه امکانات در استان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بسیج شده‌اند. همچنین چند نفر از کادر فنی درمانی در استان نیز به این بیماری مبتلا شده‌اند که اقدامات مراقبتی بر روی آنان در حال انجام است.

آرمانی‌کیان با تاکید بر اینکه آنچه که امروز بیش از هر زمان دیگری حائز اهمیت است، این است که مبتلایان به ویروس کرونا باید در همان استان و همان مرکز درمانی مورد مداوا و درمان قرار گیرند، ادامه داد: با توجه به اینکه احتمال درگیر شدن افراد زیادی در شیوه انتقال از مرکز درمانی به سایر مراکز وجود دارد، به همین خاطر بهترین راهکار در این زمینه، درمان در همان مرکز است.

معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان در ادامه با تاکید بر اینکه علی‌رغم همه تمهیدات اتخاذ شده، بهترین راهکار در برهه کنونی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، در خانه ماندن است، اظهار کرد: طبق آمار جهانی مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا ۲ درصد گزارش شده است ولی در درمان بیماران کرونایی از ترکیبات دارویی استفاده شده و بیماران بهبود یافته‌اند.

آرمانی‌کیان، استان زنجان را به دلیل رعایت اصول بهداشتی توسط مردم، جزو استان‌هایی که درگیری کمتری نسبت به استان‌های اطراف با بیماری کرونا دارد، عنوان و خاطرنشان کرد: در شبکه بهداشت و درمان مشکلاتی وجود دارد و نمی‌توان در هیچ اقدامی به کیفیت صد درصدی رسید ولی تلاش می‌شود همه خدمات در بهترین کیفیت خود ارائه شود و وضعیت کنونی نشان‌دهنده عملکرد به نسبت قابل قبول است.

مهر
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org