زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1398/12/21 - معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:

40 تن ژل ضد عفونی کننده در استان زنجان توزیع می شود

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: طی هفته جاری بالغ بر 40 تن ژل و اسپری ضد عفونی کننده در استان زنجان توزیع خواهد شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 جواد تاج کی امروز در جمع خبرنگاران در زمینه توزیع اقلام بهداشتی مورد نیاز در داروخانه ها، اظهار کرد: رصدهای لازم در زمینه توزیع اقلام بهداشتی از جمله ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی کننده در سطح داروخانه های استان زنجان صورت می گیرد.

وی با اشاره به اینکه عطش خرید مواد ضد عفونی کننده و ماسک در بین مردم زیاد است، تصریح کرد: امروز 20 تن مواد ضد عفونی کننده که دارای پایه الکی هستند تخلیه شده است و به محض آماده سازی، هر روز در سطح داروخانه ها توزیع خواهد شد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه توزیع مواد ضد عفونی کننده در استان از 21 اسفندماه آغاز می شود، افزود: بازرسان ما فعال هستند و همراه اداره کل تعزیرات حکومتی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، استانداری و سایر ارگان ها بر توزیع مواد نظارت می کنیم.

وی با اشاره به اینکه ماسک فقط یکبار در استان زنجان توزیع شده است، اضافه کرد: مواد اولیه برای تولید ماسک و امکانات کم است.

تاج کی با بیان اینکه چون انتهای بیماری برای ما مشخص نیست، ناچار هستیم یه درصدی از تولیدات ماسک را در استان زنجان ذخیره کنیم تا در آینده اگر مواد اولیه کم آمد در بیمارستان ماسک داشته باشیم، ادامه داد: واقعیت این است که زیاد نمی توان ماسک را در استان توزیع کرد.

وی با اشاره به اینکه استان زنجان یک میلیون نفر جمعیت دارد که باید روزی حداقل یک میلیون عدد ماسک تولید شود، اظهار کرد: از سویی میزان عمر هر ماسک تا سه ساعت بوده و نیاز مردم تامین نمی شود.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوو پزشکی استان زنجان با بیان اینکه طی هفته جاری 40 تن مواد ضد عفونی کننده در قالب ژل و اسپری در استان توزیع خواهد شد، گفت: یک سری از شرکت ها به صورت احساسی و برای کمک به مردم موادی تولید کرده اند که ما متوجه شدیم ضد ویروس نبوده و فقط ضد باکتری هستند و باید در این راستا با دانشگاه علوم پزشکی هماهنگ شوند.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org