زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)

1399/9/17 -

593 روستای استان زنجان به شبکه گاز کشور متصل است

در حال حاضر 87.9 درصد از خانوارهای روستایي استان زنجان بهره مند از نعمت گاز طبیعی هستند.

593 روستای استان زنجان به شبکه گاز کشور متصل است
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز ، موسی احمدلو مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: تعداد روستاهاي داراي سكنه  استان 911 روستا است كه گرمای امیدبخش گاز در593 روستای منطقه سردسیر زنجان جریان داشته و عمليات گازرساني در 54 روستای دیگر نیز ادامه دارد.

وی با بیان اینکه توسعه روستایی یکی از اجزای مهم فرآیند توسعه در هر جامعه‌ای به شمار ‌رفته و برای تحقق این مهم ایجاد زیر ساخت‌ها و ارائه خدمات زیربنایی؛ لازم و ضروری است؛ از حرکت رو به رشد و پرشتاب گاز زنجان در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه تامين گاز تمامي هم استاني هاي عزيز در كوتاه ترين زمان ممكن از مهمترين برنامه هاي در دست اقدام گاز زنجان است؛ تصريح كرد: اگر منابع مالي به خوبي تامين شود؛ گاز زنجان با مجهز بودن به نيروهاي توانمند و متعهد؛ ظرفيت لازم براي تامين نياز استان به گاز طبيعي در بخش هاي مختلف، مشتركين خانگي؛ صنعتي و عمومي را در اسرع وقت؛ دارد.

احمدلو اذعان داشت: گاز زنجان با اجراي 6 هزار و897كيلومتر شبكه گذاري و نصب نزدیک به 193 هزار علمك دراستان؛ به بیش از 328 هزار مصرف کننده خانگی، 27 هزار و 802 مصرف کننده تجاری و 2 هزار و 318 مصرف کننده صنعتی خدمات ارائه می کند.

نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org