زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1399/9/16 -

۱۱۱ واحدصنفی متخلف در زنجان پلمب شد

مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، تعداد واحدهای پلمب شده در هفته دوم محدودیت‌های کرونایی استان را مجموع ۱۱۱ مورد عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۶۲ مورد به مراکز تهیه و توزیع موادغذایی، ۴۱ مورد به اماکن عمومی و هشت مورد به واحدهای خدماتی اختصاص دارد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
جلیل نصیری افزود: طی هفته دوم محدودیت‌های هوشمند کرونایی چهار هزارو ۹۳۲ مورد بازدید توسط کارشناسان از مراکز تهیه و توزیع موادغذایی و ۲ هزارو ۱۱ مورد نیز از مراکز عمومی استان انجام شد.

وی شمار بازدید از واحدهای کارگاهی، صنعتی و  صنفی استان طی مدت یاد شده را یک‌هزارو ۳۹۸ مورد عنوان کرد و گفت: بر این اساس واحدهای خدماتی شامل فروشگاه‌های غیر مواد غذایی می شود و تعداد بازدید از ادارات، سازمان ها و موسسات ۳۵۲ مورد بوده که در مجموع ۹ هزارو ۷۹۱ مورد بازدید انجام شده است. 

این مسؤول ادامه داد: بر این اساس درصد رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز تهیه، توزیع و مواد غذایی ۵۳.۹۰ درصد بوده که طبق شاخص تعریف شده این میزان باید تا پایان آذر امسال به بالای ۸۰ درصد و در مدت سه ماه به بالای ۹۰ درصد برسد.

وی اظهار داشت: همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی در اماکن عمومی به ۸۶.۹۳ درصد رسید که این میزان در واحدهای کارگاهی، صنعتی ۸۵ درصد، واحدهای خدماتی ۸۸ درصد و ادارات و سازمان ها ۹۱ درصد شده که در مجموع ۸۸.۸ درصد ثبت شد که بیش از برنامه ترسیم شده بوده است.

نصیری با بیان اینکه استفاده از ماسک در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی به ۹۰ درصد رسیده است، افزود: این میزان در اماکن عمومی ۹۰.۸۸ درصد، واحدهای کارگاهی ۸۸ درصد، واحدهای خدماتی ۹۰ درصد و ادارات و سازمان ها ۹۴ درصد بوده که در مجموع میانگین این شاخص ۹۰.۵ درصد است.

 مدیر گروه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان ادامه داد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی نیز در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی ۸۴ درصد، اماکن عمومی ۸۵ درصد، واحدهای کارگاهی ۸۴ درصد، واحدهای خدماتی ۸۹ درصد، ادارات و سازمان ها ۹۱ درصد بوده که در مجموع به طور میانگین به ۸۵ درصد رسیده است.

وی با اشاره به تعداد موارد متخلف کشف شده توسط تیم نظارتی در مدت یاد شده نیز گفت: بر این مبنا ۲۲۳ مورد تخلف در حوزه مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، ۱۲۸ مورد اماکن عمومی، واحدهای کارگاهی ۸۰ مورد و در واحدهای خدماتی و ادارات و سازمان ها نیز ۷۷ مورد بوده که در مجموع ۵۱۵ مورد را شامل می شود.

 به گفته این مسؤول شاخص میانگین کل رعایت پروتکل های بهداشتی استان به بالای ۸۷ درصد رسیده که تداوم این وضعیت چشم انداز بهتری را فراهم می کند.

نصیری خاطرنشان کرد: تمامی مراکز و واحدهای صنفی استان مکلف به دریافت کد رهگیری، نصب در محل و دید مشتری هستند که مراجعه کنندگان می‌توانند با اسکن آن به سوالات اعلامی پاسخ و نسبت به گزارش دهی بهداشتی مبادرت کنند. 

منبع: ایرنا

نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org